موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/10
  کاهش آب سفره‌های زیرزمینی
میزان آب سفره‌های زیر زمینی به دلیل استفاده نادرست کشاورزان و صاحبان صنعت کاهش یافته است. چرا مسئولان اجازه می‌دهند که تعداد چاه‌های غیر‌مجاز افزایش یابد؟ چرا قانون در این مورد به طور جدی با متخلفان برخورد نمی‌کند؟
مریم علیاری از ابهر

  تکدیگری در شهر
شهر هنوز از متکدیان خالی نشده است، هنوز افرادی پیدا می‌شوند که با بدترین وضعیت ظاهری در شهر گدایی می‌کنند و از همین راه زندگی‌شان را می‌گذرانند، لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
مریم شاهمرادی

  گازکشی در بازار
روزهای سرد سال از راه رسید اما خبری از  گازکشی بازار زنجان نشد. می‌خواستم بدانم این موضوع چه زمانی محقق می‌شود؟
علی عبدی یکی از کسبه

  جوانان بیکار
جمعیت استان نسبت به استان‌های همجوار کم است، با این حال صاحب تعداد زیادی از شرکت‌ها و کارخانه‌هاست و جوانان بیکار زیادی دارد در حالی که جوانان غیر بومی در این شرکت‌ها کار می‌کنند. خواهشمندم مسئولان رسیدگی کنند.
لطفی  از زنجان

  چاله‌های خیابان
چند روز گذشته اتومبیلم به دلیل وجود چاله در خیابان‌های گلشهر دچار خسارت شد .شهرداری برای پر کردن چاله‌های شهر خصوصا چاله‌های شهرک‌های نوساز مانند گلشهر کاظمیه اقدام کند.
علی جمشیدی- زنجان

  اماکن تفریحی
در شهر مکان‌های تفریحی- رفاهی بسیار کم است. چرا مسئولان فکری در این مورد نمی‌کنند. تا کی جوانان برای پر کردن اوقات فراغت خود به کافی‌شاپ‌ها بروند؟ آیا مسئولان استانی هیچ برنامه‌ای ندارند؟ می‌خواهم بدانم با توجه به کمبود مراکز تفریحی در شهر، مردم زنجان بر چه اساسی مردم شاد شناخته شده‌اند؟
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code