موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/08
   چراغ‌های عابر پیاده
در ابتدای خیابان زینبیه شرقی و غربی چراغ‌های عابر پیاده نصب شده است، اما رانندگان و عابران پیاده به آن توجهی ندارند. از راهنمایی و رانندگی خواهشمندیم هدف از نصب این چراغ‌ها را بیان کند.
زهرا موسوی از زنجان

   داروهای خارجی گران
بسیاری از داروهای خارجی تحت پوشش بیمه نیستند و بیماران مجبورند این داورها را با قیمت‌های گران تهیه کنند. این موضوع موجب شده است بیماران علاوه بر تحمل رنج بیماری با مشکلات مالی هم روبه‌رو باشند.
زیبا عسگری از طارم

   دقت در انتخاب کادر درمانی
از مسئولان مراکز درمانی خواهشمندیم برای تکمیل کادر خود از افراد مجرب استفاده کنند تا بیمارانی که برای مداوا به این مراکز مراجعه می‌کنند با مشکل مواجه نشوند.
سحر مرتضوی از زنجان

   تعویض سنگفرش
از شهرداری می‌خواهیم فکری به حال سنگفرش‌های میدان انقلاب کنند. این سنگفرش‌ها نیاز به تعویض دارند.
سهیلا محمدی از زنجان

   کار با حقوق کم
اغلب بانوان برای تامین معاش مجبورند به شغل‌های خدماتی روی بیاورند. این در حالی است که ساعات کار طولانی دارند و حقوق کمی دریافت می‌کنند. کارفرماها نیز برای افزایش حقوق این افراد اقدامی نمی‌کنند. چرا بازرسی اداره کار در این مورد کاری انجام نمی‌دهد؟
لیدا احمدی از زنجان

   زمین‌های بایر
زمین‌های بایر زیادی در محله‌های پایین شهر وجود دارد. چرا شهرداری از این زمین‌ها برای ساخت مراکز تفریحی و ورزشی بهره نمی‌برد؟
زهره حمیدی

   شغل‌های مزاحم
چند سال است در خانه ای زندگی می‌کنم که با یک مغازه جوشکاری همسایه دیواربه‌دیوار است. چرا شهرداری برای جمع آوری شغل‌های مزاحم اقدامی نمی‌کند؟
جلال موسوی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code