موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/07
  خط کشی عابر پیاده
در چهارراه قائم خرمدره هیچ‌گونه خط‌کشی عابر پیاده وجود ندارد. این موضوع باعث بروز مشکل برای عابران هنگام عبور از عرض خیابان می‌شود. از شهرداری تقاضای رسیدگی داریم.
علی فتحی از خرمدره

  وضعیت نامناسب کوچه‌ها
در شهرستان محروم خرمدره پیاده‌روها و کوچه‌ها وضعیت نامناسبی دارند. با توجه به آغاز فصل سرما از مسئولان تقاضای رسیدگی داریم.
رستگار از خرمدره

  فضای سبز  
روبه‌روی مجتمع استادان دانشگاه و خبرنگاران زمین تقریبا وسیعی وجود دارد که سال‌هاست به حال خود رها شده است. قرار بود از این زمین به عنوان فضای سبز استفاده شود. اهالی این مناطق خواستار رسیدگی به وضعیت این زمین هستند.
مریم عبدی از زنجان

  سگ‌های ولگرد
با اینکه چندین بار موضوع سگ‌های ولگرد در شهر مطرح شده است و شهروندان خواستار رسیدگی به این وضعیت شده اند، اما هنوز این سگ‌ها در شهر وجود دارند. از سوی دیگر، شیوه برخورد با سگ‌ها و نگهداری آنها صحیح نیست و به همین دلیل شهروندان ترجیح می‌دهند این حیوانات را در شهر ببینند تا اینکه برخورد ناصحیحی با آنها شود.
سمیرا خالقی از زنجان

  پل سیدالشهدا(ع)
ضمن تشکر از ارگان‌های پرتلاش استان و شهرداری زنجان، پل سیدالشهدا(ع) یکی از پروژه‌هایی است که طولانی شدن روند احداث آن ضعف مدیریت شهری را نشان می‌دهد. نبودن وحدت رویه بین مسئولان و کارهای غیرکارشناسی موجب کُند شدن عملیات اجرایی این پل شده است. از مسئولان زحمتکش استان می‌خواهیم با همدلی بیشتر از این گونه مسائل جلوگیری کنند.
مسعود حسینی از زنجان

  صندوق صدقات
برخی از معتادان شبانه و در خلوت خیابان ها اقدام به تخلیه صندوق های صدقات می کنند. لطفا مسئولین مربوطه برای جلوگیری از این موضوع چاره‌ای بیندیشند.
زهرا رستمی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code