موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/06
  وضعیت آشفته جاده بیجار
جاده زنجان به بیجار کاستی‌های زیادی دارد، نبود پارکینگ‌های کافی برای خودروها، تاریکی زیاد جاده، نبود شب رنگ‌ها و چراغ‌های شب‌نما در میانه مسیر رفت و برگشت، نبود تلفن‌های امدادی و نبود و مخازن زباله در طی مسیر از جمله مشکلات موجود است. از مسئولان مربوطه تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند.
سید فرهاد شهدایی- زنجان

 امکانات محدود بهشت زهرا(س)
از شهرداری تقاضا داریم فکری به حال امکانات محدود بهشت زهرا کند. در حال حاضر به دلیل شرایط موجود در این مکان اگر همزمان 2 تدفین انجام بگیرد باید 2، 3 ساعتی انتظار کشید که این موضوع در شرایط آب و هوایی زمستان طاقت فرساست. امیدواریم سازمان آرامستان شهرداری چاره‌ای برای آن بیندیشد.
زیبا عزیزی از زنجان

پاسخ مسئول
سازمان آرامستان درخصوص امور تدفین با برون سپاری به بخش خصوصی از طریق برگزاری مزایده كلیه امور تدفین را به شركت خدماتی دیار باقی اشراق محول کرده است. همچنین كلیه امور تدفین از قبیل (حفرقبر و اقامه نماز میت و تلقین و تدفین و نخاله برداری و نصب سنگ نشان) توسط كارگران مربوط به شركت با تجهیزات كامل انجام می‌پذیرد. درخصوص مدت زمان حفر قبردر مزارهای شهر به دلیل وجود بتن، حفاری قبور از 1:30 تا 2 ساعت زمان لازم دارد. بنابراین برای جلوگیری از ایجاد ازدحام و برنامه‌ریزی صحیح در زمان مقرر در مزار و هماهنگی لازم با سازمان آرامستان از همشهریان محترم خواستاریم در خصوص زمان تشییع مرحوم حتماً با سازمان آرامستان هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.
محمد مرادی- روابط عمومی شهرداری زنجان

 بی‌آبی در قره بوته
ما اهالی روستای قره بوته با کمبود آب مواجه هستیم و برای جبران این کمبود مجبوریم آن را به صورت جیره‌بندی استفاده کنیم. این وضعیت اهالی روستا را آزار می‌دهد. از مسئولان استانی درخواست داریم چاره‌ای برای این معضل بیندیشند.
محسن موسوی از قره‌بوتهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code