موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/30
  جاده بدون نشانه
متاسفانه برخی از جاده ها به خصوص جاده های فرعی در شهرهای کوچک استان  تابلوی راهنما ندارند. سه‌راهی گرماب یکی از آنهاست که تردد در آن هنگام شب موجب بروز تصادف می‌شود. از مسئولان مربوطه تقاضا می‌‌شود فکری به حال این موضوع کنند.
حمید پناهی از کرج

  نبود سرویس بهداشتی
کمبود سرویس بهداشتی نه تنها در زنجان بلکه در شهرهای کوچک دیگر استان کاملا مشهود است. حداقل در سلطانیه که شهری توریستی است انتظار می‌رود این مشکل وجود نداشته باشد. لطفا مسئولان توجه کنند.
سمیرا علوی

  کمبود راهنما در کتله‌خور
در کتله‌خور که یکی از جاذبه های استان محسوب می‌شود تعداد راهنمای گردشگری کم است و مسافران دچار سردرگمی می‌شوند. از میراث فرهنگی خواهشمندیم به این موضوع رسیدگی کند.
مهتاب اسدی از زنجان

  تاریکی جاده‌ها
جاده سلطانیه به گرماب از جاده های پرتردد محسوب می‌شود. اما 2 مشکل اساسی در آن وجود دارد؛ یکی باریک بودن جاده و دیگری تاریکی آن. از راه و شهرسازی و دیگر مسئولان مربوطه درخواست می شود برای این 2 موضوع چاره‌ای بیندیشند تا شاهد کاهش تصادفات در این نقاط باشیم.
مهدی عباسی از زنجان

  بهداشت در جمعه‌بازار
 ضلع جنوبى جمعه‌بازار از لحاظ بهداشت وضعیت نامناسبی دارد. جوى‌های آن  پر از انواع زباله و نایلون و مقوا و ظروف یک‌بارمصرف است. در این مکان  لباس كهنه، كفش كهنه و میوه‌هاى گندیده ماه ها در جوی‌ها باقى می ماند و كسى هم مسئول جمع آورى آنها نیست. لطفا مسئولان مربوطه برای این موضوع تدابیری بیندیشند.
 محمدبیگی از زنجان

  فیلترینگ کانال های آب شهری
متاسفانه برخی شهروندان بعد از سال ها فرهنگ سازی همچنان زباله شهری را داخل جوی آب رها می کنند و این موضوع باعث گرفتگی معابر و سر ریز شدن آب فاضلاب می شود. از مسئولین خدمات شهری خواهشمندیم در بخش هایی از این کانال ها توری‌های فیلترینگ زباله نصب کنند تا از ورود و تجمع زباله ها در یک نقطه جلوگیری شود.
مرتضی احمدی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code