موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/29
  کارت‌های تلفن عمومی
چندی است که کارت‌های اعتباری تلفن‌های عمومی برچیده شده است. اما هنوز این تلفن‌ها در شهر برقرار است و عملا هیچ استفاده‌ای از آنها نمی‌شود. می‌خواستم بدانم مخابرات برای چنین تلفن‌هایی برنامه‌ای ندارد؟
سپیده قدیری از زنجان

  توقف بی‌جای اتوبوس
به چه دلیل مردم باید یک مسیر نیم ساعته را با اتوبوس در 45 دقیقه طی کنند؟ از طرف دیگر نیز زمان زیادی برای رسیدن اتوبوس به پایانه صرف می‌کنند. با این وضع استقبال خوبی از اتوبوس‌ها نمی‌شود. لطفا مدیران شهری به وضعیت اتوبوس‌ها رسیدگی کنند.
مرضیه ابراهیمی از زنجان

  نقاشی‌های دیواری
مدتی است که شهرداری نقاشی‌های زیبایی را در شهر طراحی می‌کند. از هنرمندان تقاضا می‌کنم خلاقیت را در کارشان بیشتر کنند و به این شکل زیبایی شهر را افزایش دهند تا نمای‌های شهری برای مردم عادی و یکنواخت  نشود.
آذر محمدیاناز زنجان

  تشکر از شهرداری
بابت ترتیب اثر دادن به تقاضای راه‌اندازی عابر بانک در پایانه از شهرداری تشکر می‌کنم. فقط درخواست دارم که کیوسک‌ها را در پایانه به 2 عدد افزایش دهند تا مردم با مشکل مواجه نباشند. همچنین لطفا سطل زباله‌ای برای رسید واریز مبلغ در محل عابر بانک نصب شود.
سینا امامی از زنجان

  خودروهای تک سرنشین
باید برای مقابله با خودروهای تک سرنشین که اغلب بدون ضرورت در شهر تردد می‌کنند فکری شود. شاید الان با ترافیک شدید روبه‌رو نباشیم، اما در آینده با ادامه پیدا کردن این وضعیت حتما ترافیک سنگین خیابان‌ها را دربر می‌گیرد. همین حالا نیز اول صبح ترافیک بسیار بالاست و دلیل ندارد که همه با خودرو کارهایشان را انجام دهند. فرهنگ‌سازی از طریق رسانه‌ها یک راهکار قابل توجه است.
مریم سعادتی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code