موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/24
  وضعیت نابسامان خیابان بهاران
وضعیت خیابان بهاران در شهرک آزادگان، جنب هتل سپهر نابسامان است. این خیابان فقط یک پیاده‌رو دارد که آن هم خاکی است و با بارش برف و باران تردد در آن بسیار مشکل می‌شود. در این کوچه بیشتر از 350 خانواده زندگی می‌کنند (مجتمع‌های آبان، بعثت و مخابرات). کودکانی که از این مسیر به مدرسه می‌روند مجبورند از خیابان استفاده کنند که خیلی خطرناک است. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
حسین رستگار از زنجان

   جدول‌های خراب کنار خیابان
 وضعیت جدول‌های خیابان بهاران بسیار نامناسب است و به علت این که خیابان دارد، بعد از بارش برف و باران تبدیل به استخری از آب می‌شود. من و اهالی این خیابان چندین بار با 137 شهرداری تماس گرفته ایم، اما هیچ گونه ترتیب اثری داده نشده است.
رستگار از زنجان

  حفاری در خیابان منتظری
چندی است که در خیابان منتظری شاهد کنده‌کاری آسفالت هستیم. این کار عبور خودروها را با مشکل مواجه کرده است. از شهرداری تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کند.
علی بهادری از زنجان

  کرایه تاکسی
برخی از رانندگان تاکسی بیشتر از حد تعیین‌شده از مسافران کرایه می‌گیرند. از تاکسیرانی تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کند.
مریم شهیدی از زنجان

  پل سیدالشهدا(ع)
شهرداری از افتتاح پل سیدالشهدا(ع) در آینده نزدیک خبر می‌دهد، اما هنوز زیرگذر آن ناقص است. امیدواریم این بار وعده شهرداری به حقیقت بپیوندد.
سمیرا اکبری از زنجان

  سوءتغذیه
سوءتغذیه در کودکان ایرانی بالاست. این‌ موضوع را کارشناسان تغذیه تایید می‌کنند. از مسئولان استانی درخواست می‌شود با آگاه‌سازی خانواده‌ها و فرهنگ‌سازی، در زمینه پیشگیری از عوارض این مسئله اقدام کنند.
محمود احمدی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code