موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/23
   زباله در زنجانرود
با اینکه تأکید زیادی بر حفظ محیط زیست می‌شود، متأسفانه ریختن زباله در دل طبیعت تبدیل به یکی از معضلات مهم در این زمینه شده است. طبیعت زیبای زنجانرود همواره پر از زباله‌هایی است که شهروندان و مسافران در این منطقه می‌ریزند. دیدن چنین صحنه‌هایی بسیار دلخراش و ناامیدکننده است. از شهروندان زنجانی خواهشمندیم در حفظ طبیعت کوشا باشند.
سپیده اکبری از زنجان

   آبیاری درختان
مدتی است که شهرداری اقدام به کاشت درخت در پیاده رو حدفاصل سبزه‌میدان و میدان انقلاب کرده است. در حال حاضر این درختان به دلیل آبیاری نشدن در حال خشک شدن هستند. از شهرداری تقاضا می‌شود به این موضوع توجه بیشتری کند.
سیما علوی از زنجان

   نقشه گردشگری
از میراث فرهنگی استان و شهرداری انتظار می‌رود برای هدایت گردشگرانی که داخل بازار می‌روند، نقشه گردشگری مخصوص بازار تهیه کنند تا مسافرانی که برای دیدن جاذبه‌های بازار و کاروانسراها می‌روند دچار سردرگمی نشوند.
سحر طاهری از زنجان

   حمایت از تولید کننده
چندی است که مراحل مالی و اداری ثبت کارخانه ام را طی می‌کنم، اما انقدر این مراحل طولانی و کش دار شده است که تمام برنامه ریزی هایم در مورد تولید به هم خورده و به تعویق افتاده است. از مسولان تقاضا می‌شود همدلی بیشتری در این مورد داشته باشند، چرا که تولیدکنندگان تمام سرمایه خود را در این راه می‌گذارند.
محمود شریفی از زنجان

   رسیدگی به امامزاده
امامزاده ابراهیم جزو مکان‌های مذهبی زنجان است که روزانه تعداد زیادی از افراد به این محل می‌روند. با این‌که تغییرات زیادی تاکنون برای بهسازی و نوسازی آن انجام شده است، اما همچنان ورودی و محوطه آن نیاز به تغییرات و زیباسازی دارد. از اداره اوقاف انتظار می‌رود با توجه به میزان نذورات مردمی توجه بیشتری به این موضوع کند.
حمید عسگری از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code