موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/22
   جانمایی غلط بنرها
درست است که تبلیغات محیط شهری یکی از روش‌های درآمدزایی برای شهرداری محسوب می‌شود اما از این نهاد مدیریت شهری انتظار می‌رود برای صدور مجوز محل نصب بنرها دقت بیشتری به خرج دهد و در پیاده‌روهایی که دارای عرض کم هستند اجازه این کار را ندهد. این کار باعث اختلال در تردد شده و ضایع شدن حقوق شهروندان را در پی دارد.
لیدا کریمی از زنجان

   بیمه ناکارآمد
بیمه تأمین اجتماعی بیشتر خدمات پزشکی را پوشش نمی‌دهد و بیماران مجبورند بیشتر هزینه‌های درمان و دارو را خود بپردازند. با اینکه طرح تحول سلامت اجرا شده و هزینه‌های درمان را در بیمارستان‌ها کاهش داده، هنوز مردم باید تعرفه‌های سنگین پزشکی را بپردازند. لطفا در طرح بیمه‌ها بازنگری شود.
سجاد اکبری از زنجان

   حقوق بازنشستگی
حقوق بازنشستگی كفاف هزینه‌های زندگی را نمی‌دهد. بسیاری از افراد بعد از بازنشستگی مجبورند دوباره به كار مشغول شوند. از مسئولان می‌خواهیم به وضعیت این قشر از جامعه توجه بیشتری كنند.
سپیده ملایی از زنجان

   چاله چهار راه سعدی
آسفالت خیابان  چهارراه سعدی به سمت سه‌راه امجدیه کنده شده و چاله‌های کوچکی در آن به وجود آمده است. از شهرداری خواستاریم برای آسفالت‌ریزی آن اقدام كند.
نیره آقامحمدی از زنجان

   خسارت بیمه كشاورزی
سال‌هاست كه به شغل كشاورزی مشغولم. این شغل میراثی ماست. با تمام تلاش‌هایی كه برای كاشت و برداشت محصولات كشاورزی انجام می‌دهیم، سالانه به دلیل اوضاع جوی و بارش باران خسارات زیادی را متحمل می‌شویم. به همین دلیل محصولات خود را بیمه کرده‌ایم تا شاید خسارات واردآمده را جبران كنیم. با این حال همواره بیمه در پرداختی‌های خود تعلل و كشاورزان را دچار مشكل می‌كند. خواهشمندم مسئولان فكری به حال این موضوع كنند.
میثم شاكری از خرمدرهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code