موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/19
   جدول خیابان
جداول خیابان امام زنجان وضعیت نامناسبی دارد. به طوری که بیشتر آن‌ها در گذر زمان از بین رفته است. از شهرداری می‌خواهیم برای اصلاح این موضوع اقدام کند.
یک شهروند از زنجان

   نبود سطل زباله
از ساکنان شهرک نصر زنجان هستم. در این شهرک تعداد سطل زباله بسیار کم است. مخصوصا در خیابان نصر که یک سمت آن زمینی شبیه باغ است و ساکنان زباله‌های خود را کنار جدول خیابان می‌گذارند. این کار چهره شهرک را خراب کرده و حیوانات نیز زباله‌ها را در خیابان پخش می‌کنند.
یک شهروند از زنجان

   معضل ریختن زباله
بسیاری از شهروندان زباله‌های خود را در محلی که برای این کار تعبیه شده نمی‌ریزند. حتی گاهی اوقات زباله‌ها را در کنار سطل‌ها می‌اندازند و توجهی به این موضوع ندارند که با این کار چهره شهر را مخدوش می‌کنند. امیدواریم شهروندان به حقوق شهروندی و پاکیزگی شهر اهمیت بیشتری بدهند.
سپیده عزیزی از زنجان

   خشونت در جامعه
میزان جرائمی مانند خشونت و نزاع در زنجان در مقایسه با شهرهای دیگر بالاست. علت این موضوع در شهری که به عنوان شهر بانشاط و شاد در کشور مطرح شده باید روشن و شناخته شود. چرا که همین موضوع موجب بروز جرائمی دیگری مانند افزایش قتل در جامعه شده است. از مسئولان در حوزه اجتماعی و پیشگیری درخواست می‌شود به این موضوع توجه بیشتری کنند.
مریم صبوری از زنجان

   پارکینگ شهر
عملیات ساخت پارکینگ در خیابان سعدی زنجان این روزها با سرعت پیش می‌رود و این جای بسی خوشحالی دارد که یکی از پروژه‌های شهرداری بعد از مدت‌ها جان گرفته است. امیدواریم ساخت این پارکینگ در میانه راه به بهانه‌های مختلفی مانند کمبود اعتبار متوقف نشود.
مرجان صادقی از زنجان

   سوال از شهرداری
شهرداری زنجان چه برنامه‌ای برای زمین خاکی کنار رختشویخانه دارد؟ آیا قرار است از این محل به عنوان پارکینگ استفاده شود یا برنامه خاص دیگری دارد؟
علی قنبری از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code