موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/18
   امکانات محدود بهشت زهرا(س)
از شهرداری تقاضا داریم فکری به حال امکانات محدود بهشت زهرا(س) کند. در حال حاضر به دلیل شرایط موجود در این مکان اگر هم زمان 2 تدفین انجام بگیرد 2 یا 3 ساعتی این کار طول می‌کشد که این موضوع در شرایط آب و هوایی زمستان طاقت فرساست. امیدواریم سازمان آرامستان شهرداری چاره‌ای برای آن بیندیشد.
زیبا عزیزی از زنجان

   مناسب‌سازی
برخی اماکن عمومی مثل بانک‌ها که به تازگی احداث شده‌اند فاقد مناسب‌سازی برای معلولان هستند. چرا نظارتی در ساخت‌وساز چنین اماکنی انجام نمی‌شود؟
علی احمدی ـ زنجان

   خروج مشاغل مزاحم
مشاغل مزاحم چون مکانیکی و تراشکاری‌ها و آهن‌فروشان چه زمانی از محدوده شهر خارج و به منطقه‌ای دیگر منتقل می‌شوند؟
علی اکبری ـ زنجان

   جاده تاریک
جاده زنجان به قزوین روشنایی مناسبی ندارد و همین موضوع باعث بروز تصادف‌های زیادی در این مسیر می‌شود. چرا مسئولان در این خصوص اقدامات لازم را انجام نمی‌دهند؟
علی محمدی ـ زنجان

   ترافیک
مسیر دانشسرا از سمت دهخدا همواره شاهد ترافیک‌های سنگینی است. چرا ارگان‌های مدیریت شهری و پلیس راهنمایی و رانندگی در طرح جامع ترافیک بازنگری نمی‌کنند تا شاهد کاهش بار ترافیکی باشیم؟
مسعود صادقی ـ زنجان

   تاکسی‌متر
قرار بود تاکسی‌مترها در تاکسی‌ها نصب شوند اما تاکنون خبری از عملیاتی شدن آن به گوش نمی‌رسد. از تاکسیرانی می‌خواهیم هرچه سریع‌تر این دستگاه را در تاکسی‌ها نصب کند تا رانندگان و مسافرانی که پول خرد ندارند از این معضل رهایی یابند.
شهاب مرادی‌نژاد ـ زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code