موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/17
   تعیین حریم در ساخت‌وساز
از سازندگان ساختمان تقاضا داریم هنگام ساخت و ساز برای خود و مصالح ساختمانی حریم و حصار تعیین کنند و عابران پیاده‌روها را با مشکل مواجه نکنند.
علی میثمی از زنجان

   چراغ سبز
با این‌که همه می‌دانیم چراغ قرمز در راهنمایی و رانندگی نشانگر حرکت عابر پیاده و چراغ سبز نشانگر حق تقدم با راننده خودرو است، اما هنوز برخی از شهروندان هیچ توجهی به این موضوع نمی‌کنند و همچنان این قوانین را نادیده می‌گیرند.
سپیده عسگری از زنجان

   پروژه‌سبزه‌میدان
حال که شورای پنجم به طور رسمی کار خود را شروع کرده است امیدواریم در اجرای پروژه سبزه‌میدان وسواس به خرج دهد تا این طرح شهری در سال جاری تعیین تکلیف شود.
میترا فرهادی از زنجان

   خط کشی جاده‌های دوطرفه
از مسئولان اداره راه خواهشمندیم بعد از ساخت راه‌های دو طرفه بلافاصله اقدام به خط کشی جاده‌ها کنند تا شاهد تصادفات جاده‌ای نباشیم.
محمد اکبری از زنجان

   جاده طارم
نبود روشنایی و نبود تابلو راهنمایی در مسیر طارم موجب سردرگمی مسافران شده است. از مسئولان خواهشمندیم به این موضوع رسیدگی کنند.
علی احمدی از زنجان

   سرعتگیر غیر استاندارد
سرعتگیرهای بیشتر خیابان‌ها غیراستاندارد و غیر‌اصولی ساخته شده است. چرا مسئولان مربوطه در این مورد هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند؟
سعید کریمی از زنجان

   صدور مجوز
اتاق اصناف در مورد صدور مجوز برای صنوف هیچ کار کارشناسی انجام نمی‌دهد.  این موضوع موجب شده شاهد ازدیاد برخی از مشاغل در شهر باشیم.
سمیرا نعیمی از زنجان
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code