موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/16
  تاکسی‌های فرسوده
تا کی زنجانی‌ها باید از تاکسی‌های فرسوده در شهر استفاده کنند؟ هر سال وعده تعویض تاکسی‌های فرسوده به رانندگان و شهروندان داده می‌شود، اما تاکنون اقدام خاصی در این مورد انجام نشده است.
مجتبی علیاری از زنجان

  هدایت روان‌آب‌ها
در بسیاری از مناطق زنجان مسیر هدایت روان‌آب‌ها به خصوص در كمربندی شمالی و مسیر گاوازنگ به درستی تعیین نشده است و همین موضوع باعث شده با هر بارش باران سیلی در این مسیر ایجاد شود و تردد عابران با مشكل رو‌به‌رو شود. از شهرداری خواستاریم برای حل این مشکل اقدام كند.
شادی حقیقت از زنجان

  تهویه نامناسب در مراکز درمانی
چرا برخی از مراکز درمانی و درمانگاه‌ها تهویه نامناسبی دارند؟ این موضوع موجب شده است بیمارانی که به مرکز مراجعه می‌کنند آزرده‌خاطر شوند. چرا نظارتی بر استاندارد بودن مراکز درمانی نمی‌شود؟
سعیده علوی از زنجان

  تشکر از شهرداری
از شهرداری بابت نظافت شهر در ایام عزاداری تشکر می‌کنم. در ایام عزاداری هیچ ظروف یک‌بارمصرف نذری روی زمین باقی نماند. امیدواریم از این پس شهروندان هم شهرداری را در این حرکت فرهنگی یاری کنند.
سمیرا عطایی از زنجان

  خدمات‌دهی بانک‌ها
متأسفانه باجه اغلب بانک‌ها بدون متصدی است و مشتریان مجبورند ساعت‌های طولانی برای انجام کار بانکی منتظر بمانند. چرا به موضوع مشتری‌مداری هیچ توجهی نمی‌شود؟
صدرا محبی از زنجان

  محافظت از پیاده‌روها
متاسفانه صاحبان برخی از مشاغل مانند مکانیکی‌ها و تعمیرکاران خودروهای سنگین در نگهداری و محافظت از پیاده‌روها دقت کافی ندارند و سنگفرش‌های مقابل مغازه‌هایشان ظرف مدت کوتاهی از بین می‌رود و چهره شهر را به هم می‌ریزد. امیدواریم صاحبان این مشاغل در حفظ زیبایی شهر توجه بیشتری داشته باشند.
محمد قدیمی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code