موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/15
  ترافیک در کوچه‌های فرعی
به دلیل واقع شدن کوچه زرنانی در مرکز شهر، یعنی میدان انقلاب، تردد خودروها در آن زیاد است. به علت ترافیک شدید در این کوچه هر روز شاهد بحث و درگیری رانندگان خودرو برای تردد هستیم. از پلیس راهنمایی و رانندگی انتظار می‌رود فکری به حال این کوچه بکند.
مریم صادقی از زنجان

  حقوق کم
در یکی از شرکت‌های خصوصی مشغول به کار هستم. اما حقوقی که از این راه به دست می‌آورم کافی نیست. حقوق کارگری کفاف هزینه‌های زندگی یک خانواده 4نفره و مستاجر را نمی‌دهد. از مسئولان درخواست داریم برای کارگران چاره‌ای بیندیشند.
علی قره‌باغی از زنجان

  کتاب‌خوانی
بارها رسانه‌ها بر موضوع کتابخوانی و بالا رفتن سرانه مطالعه کتاب تاکید کرده‌اند. اما سوال من این است که با وضعیت اقتصادی موجود، وقتی مجبوری دو‌شغله باشی، واقعا ذهن آرام و فرصتی برای کتابخوانی باقی می‌ماند؟ این موضوع یک بحران ریشه ای است که دولت باید در زمینه فرهنگ و اقتصاد وارد شود و به این مسائل رسیدگی کند.
صبا طاهری از زنجان

  خیابان غنچه
خیابان غنچه واقع در کوی فرهنگ وضعیت مناسبی ندارد. قرار بود در این منطقه پارک ایجاد شود اما نه تنها این اتفاق نیفتاده است، بلکه در حال حاضر 2 شکاف بزرگ در خیابان به چشم می‌خورد. از شهرداری درخواست داریم به این موضوع رسیدگی کند.
مریم تاراسی از زنجان

  آسفالت نامناسب خیابان نسترن
آسفالت خیابان‌ نسترن واقع در کوی فرهنگ وضعیت بسیار نامناسبی دارد و عبور و مرور در این نقطه از شهر با اختلالاتی مواجه است. از شهرداری درخواست داریم برای آسفالت‌ریزی خیابان اقدام کند.
سحر عزیزی از زنجان

  پل سیدالشهدا(ع)
قرار بود ساخت پل سیدالشهدا(ع) دو‌ماهه به پایان برسد اما با گذشت 2ماه هنوز اتفاق خاصی در این مورد نیفتاده است. چرا مسئولان قبل از شروع یک پروژه‌ برای هزینه‌های آن فکری نمی‌کنند و بدون کار کارشناسی پروژه را شروع می‌کنند؟
علی مرادی از زنجان

  ایمن سازی جاده ها
با توجه به بارش اولین برف پاییزی در زنجان خواهشمندیم مسئولین برای ایمن سازی جاده ها و استفاده بی خطر مسافران از محور های موصلاتی تدابیری بیندیشند تا روز های سخت سرد در پیش رو را به راحتی سپری کنیم.
حمیدرضا قاسمی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code