موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/12
  سر در مسجد سید
مدت‌هاست كه سر در مسجد سید در حال بازسازی است. روند بازسازی این مسجد بسیار طولانی شده است. از مسئولان مربوطه خواستاریم به وضعیت این مكان قدیمی و مذهبی رسیدگی كند.
زهرا امینی از زنجان

  بیكاری در زمستان
همسر من مامور شهرداری است و تابستان وظیفه او آبیاری درختان و چمن‌های قسمتی از شهر است، اما زمستان بیكار می‌شود و با مشقت زندگی خود را می‌گذرانیم. از شهرداری درخواست می‌كنم كارگران فصلی را در 2 فصل سرد سال نیز حمایت كند.
رزاقی از زنجان

  آسفالت‌ریزی
ساکنان کوچه‌های امید در 20 متری مرصاد قیدار سال هاست پیگر آسفالت‌ریزی این کوچه ازطریق مراجع مربوطه هستند، اما تاکنون نتیجه نگرفته‌اند. 3 سال است با مراجعه به شهرداری وعده‌هایی مبنی براینکه کوچه‌های امید در سال آتی در اولویت آسفالت‌ریزی است کار را به سال بعد موکول می‌کنند. تعدادی از اهالی به شورای اسلامی و شهرداری مراجعه کرده‌اند و مسئولین پاسخ دادند که آسفالت‌ریزی کوچه‌های مذکور در اولویت قرار گرفته، اما هنوز هیچ اقدامی نشده است.
از طرف اهالی کوچه‌های امید- قیدار

  چاله‌های خیابان
كافی است مردم شهر یك لحظه چشمان خود را ببندند و در همین حالت چند دقیقه‌ای حركت كنند. آنجاست كه با چاله‌ها و پله‌ها و جداول‌ وسط كوچه و خیابان برخورد می‌کنند. وضعیت عبور و مرور شهر برای معلولان به خصوص نابینایان مناسب نیست خواهشمندم مسئولان با تدابیری فوری مشکل را حل کنند.
مینا عبدی روشندل از زنجان

  تعداد كم سرویس بهداشتی
معضل كمبود تعداد سرویس بهداشتی در شهر همچنان ادامه دارد. هنوز سرویس‌های بهداشتی در پارك‌ها به دلیل نبود نگهبان به محلی برای جمع شدن معتادان تبدیل شده است. از مسئولین خواستاریم بیشتر به این موضوع توجه كند.
مصطفی رزاقی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code