موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/11
   کمک به پاکبان‌ها
این روزها که ایام عزاداری است و در شهر نذری توزیع می‌شود چه خوب است که به فکر پاکبان‌ها نیز باشیم و ظروف یک‌بار مصرف را در خیابان‌ها و کوچه‌ها رها نکنیم.
علی شکوری از زنجان

   حفاری در کوچه‌های بازار
ماه‌هاست که در کوچه‌های منتهی به بازار حفاری‌های متعددی انجام شده است اما خبری از روکش مجدد آسفالت نیست. در حال حاضر کوچه‌های منتهی به بازار وضعیت نامناسبی دارند.
سمانه خلیلی از زنجان

   دندی و زمین چمن نامناسب
کیفیت زمین چمن دندی به شدت کاهش یافته است. در این مجموعه ورزشی نه رختکنی وجود دارد و نه سرویس بهداشتی. تا کی باید شاهد چنین اوضاعی باشیم؟
علیاری از دندی

   رها کردن زباله در طبیعت
از شهروندان خواهش می‌کنم هنگامی که به طبیعت‌گردی می‌روند، زباله‌های خود را در طبیعت رها نکنند. این زباله‌ها که بیشترشان غیر قابل تجزیه است، محیط زیست را به خطر می‌اندازد.
علی سیفی

   کم‌کاری کارکنان ادارات
چند روز پیش برای انجام کاری به یکی از اداره‌های زنجان رفتم. در کمال ناباوری دیدم بیشتر کارکنان گوشی به دست. در شبکه‌های اجتماعی سیر می‌کردند و کار ارباب رجوع چندان برایشان مهم نبود. لطفا به خاطر پولی که این کارکنان از دولت می‌گیرند بر عمل به وظایفشان نظارت شود و به آنها تذکر داده شود.
صحرا میری از زنجان

   بوی نامطبوع
چند شبی است که بوی نامطبوعی در شهر استشمام می‌کنیم. در این زمینه شایعه‌های زیادی شنیده می‌شود و هر کسی حرفی می‌زند. پیشتر اعلام شده بود این بو ناشی از فعالیت کارخانه روغن نباتی است. از مسئولان تقاضامندیم در این خصوص چاره‌ای بیندیشند.
سیما پرتویی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code