موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/10
  روشنایی خیابان‌ها
روشنایی خیابان‌های شهرک‌های جدید به اندازه کافی استاندارد نیست. از مسئولان حوزه برق خواهشمندیم به این موضوع رسیدگی کنند.
علی بختیاری از زنجان

  درجه‌بندی آزمایشگاه‌ها
با توجه به اینکه برخی از بیماری‌ها تشخیص سختی دارند و حساس هستند، نیاز است از آزمایشگاه‌های بسیار تخصصی و دقیق استفاده شود. از این رو خواهشمندیم آزمایشگاه‌ها به طور قطع درجه‌بندی شوند تا بیمار انتخاب کند برای هر بیماری به چه مرکزی مراجعه کند.
رامین حسین‌پور از زنجان

  كیفیت نان
مدتی است كه كیفیت نان‌های لواش به شدت پایین آمده است. از اتحادیه نانوایان و مسئولان مربوطه خواستاریم به این موضوع كه مستقیم با سلامت شهروندان در ارتباط است رسیدگی كنند.
شادی میرزایی از زنجان

  خودروهای تک‌سرنشین
خودروهای تک‌سرنشین این روزها ترافیک شهر را افزایش داده‌اند. ای كاش مسئولان چاره‌ای برای این موضوع بیندیشند. این خودروها با توجه به نبود پاركینگ موجب اشغال خیابان و افزایش حجم ترافیک شده‌اند.
مهدی یاری از زنجان

  فرهنگ شهروندی
با اینکه شهرداری اقدامات فرهنگی زیادی برای ارتقای فرهنگ شهر انجام داده، برخی از شهروندان با وظایف خود آشنایی ندارند. نریختن زباله در شهر و استفاده صحیح از وسایل نقلیه عمومی هنوز بین برخی از شهروندان فرهنگ‌سازی نشده است.
مینا اكبری از زنجان

  کمبود پزشک متخصص روماتولوژی
در استانی که بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد و بیماران مفصلی همچون رماتیسم و آرتروز زیاد هستند، چرا فقط 2 متخصص روماتولوژی وجود دارد؟ بسیاری از مواقع پزشکان روماتولوژی حتی برای بیش از 4 تا 6 ماه بعد وقت می‌دهند. در صورتی که برخی بیماران نیاز مبرم و سریع به ویزیت پزشک دارند و طولانی‌مدت در انتظار ویزیت ماندن برای آنها خطرناک است. از مسئولان به ویژه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی درخواست رسیدگی به این معضل را داریم.
آسیه احمدی، بیمار رماتیسمی
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code