موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/05
  تور داخل استان
چرا در زنجان تورهای گردشگری داخل استان وجود ندارد. همه تورهای موجود برای خارج از استان در نظر گرفته شده است. آیا بهتر نیست مسئولان حوزه گردشگری در این مورد هم فکری کنند.
سپیده عسگری از زنجان

  نوشابه یا شیر
با اینکه قیمت نوشابه گران‌تر از شیر است اما متاسفانه مردم استقبال بیشتری از نوشیدن نوشابه می‌‌کنند در حالی که نوشابه سلامتی افراد را به خطر می‌اندازد. بهتر است با فرهنگ سازی مردم را تشویق به خوردن شیر کنیم تا در آینده افراد دچار بیماری‌هایی چون درد مفاصل و تراکم استخوان نشوند.
لیلا عیوضی از زنجان

  سرانه مطالعه
با وجود تبلیغات زیاد برای کتابخوانی نه تنها میزان مطالعه در کتابخانه‌ها تغییری نکرده است بلکه میزان خرید کتاب توسط مردم هم کاهش یافته است. از مسئولان فرهنگی استان می‌خواهیم بیشتر به این موضوع توجه کرده و فرهنگ‌سازی کنند.
مرتضی شهابی از ابهر

  قیمت میوه
مدتی است کنار اتوبان‌های زنجان پر شده از میوه‌فروشان که میوه‌ها را پشت وانت و نیسان می‌فروشند. از این فروشندگان انتظار می‌رود که قیمت این میوه‌ها ارزان تر از میوه‌های مغازه‌ فروخته ‌شود. اما با کمال تعجب باید گفت قیمت‌ها هیچ تفاوتی ندارد.
محسن علیاری از زنجان

  مناسب‌سازی
برخی از اماکن عمومی مثل بانک‌ها که به تازگی احداث شده‌اند فاقد مناسب‌سازی برای معلولان است. چرا نظارتی در ساخت و ساز چنین اماکنی عمومی انجام نمی‌شود؟
علی احمدی از زنجان

  متکدیان در شهر
چرا مسئولان فکری به حال متکدیان در شهر نمی‌کنند. این روزها تعداد چنین افرادی در شهر زیاد شده است و باتوجه به سرد شدن هوا مطمئنا خود این افراد و مردم دچار مشکلاتی خواهند شد.
علی هدایتی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code