موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/07/04
  جانمایی دریچه‌های فاضلاب در خیابان‌ها
آیا جانمایی درست دریچه‌های فاضلاب درخیابان‌ها کار سختی به نظر می‌رسد یا نیاز به فناوری خاصی دارد؟ در حال حاضر تمام خیابان‌ها پر شده از دریچه‌هایی که غیر اصولی جانمایی شده‌اند. لطفا در اصلاح آن بازنگری شود.
صادق طوماری از زنجان

  خط‌کشی جاده
به دلیل برگزاری مراسم تعزیه در ارمغانخانه جاده قره‌پشتلو به این محل بسیار پرتردد است، با این‌که این جاده آسفالت‌ریزی شده اما نبود خط‌کشی در آن موجب تصادفات زیادی شده است، از مسئولان خواستاریم به این موضوع رسیدگی کنند.
علی موسوی از زنجان

  پارک استقلال
پارک استقلال از پارک‌های قدیمی شهر محسوب می‌شود و با وجود مرمت‌های بسیار هنوز سنگفرش‌های آن از وضعیت نامناسبی برخوردار است، از شهرداری درخواست داریم به این موضوع توجه کنند.
مریم عزیزی از زنجان

  سد معبر
مدتی پیش شهرداری عزم خود را جزم کرد تا با برپاکنندگان سد معبر برخورد کند و به چهره شهر سامان دهد اما شهرداری از مغازه‌دارنی که در پیاده‌روها اجناس خود را بساط کرده‌اند و عابران پیاده در مورد آنها حق اظهار نظر ندارند، غافل است. از شهرداری انتظار می‌رود اگر قانونی اجرایی می‌شود عادلانه باشد.
کریم بهاری از زنجان

  ترافیک در سه راهی امجدیه
در ساعاتی از روز یا روزهایی مانند پنجشنبه‌ها که تردد خودرو زیاد است، شاهد ترافیک سنگین از ورودی سه راه به سمت خیابان فرودگاه هستیم. وجود خیابان‌های اصلی و فرعی و ساماندهی نکردن آن باعث این بی نظمی می‌شود. لطفا مسئولین رسیدگی کنند.
محمد ندرلو از زنجان

  حقوق ناچیز
شرکت‌های خصوصی با وجود ساعات کاری زیاد حقوق‌های کمی پرداخت می‌کنند و جوانان به خصوص بانوان برای تامین هزینه‌های خود مجبورند در این شرکت‌ها کار کنند و در ازای ساعات کارشان مزد کمی دریافت کنند. چرا مطابق قانون کار که طبق ساعات کاری است نظارتی به این دستمزد این شرکت‌ها نمی‌شود؟
مریم عسگری از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code