موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/22
   برنامه‌ریزی برای کشت
از مسئولان جهاد کشاورزی خواستاریم برای تعدیل قیمت‌‌ها و سامان دادن به آشفتگی بازار محصولات کشاورزی برنامه‌ریزی جامعی داشته باشند، تا هم قیمت میوه ثابت بماند و هم این‌که کشاورزان دچار تضرر نشوند.
محمود احمدی از زنجان

   کارگران ساختمانی
از مسئولان خواستاریم به وضعیت کارگران ساختمانی رسیدگی کنند، این کارگران مجبورند در میدان‌های دروازه ارگ و پانزده خرداد بایستند و منتظر بمانند تا شاید بتوانند کاری پیدا کنند. آیا بهتر نیست مکان مشخصی برای این قشر زحمتکش تعیین شود.
سپیده نظری از زنجان

   ورزشگاه ناکارآمد
بارها در مورد ورزشگاه 15هزارنفری در محل گاوازنگ که به حال خود رها شده است در رسانه‌ها  مطالبی را خوانده و شنیده‌ایم، اما تا به حال اقدامی برای استفاده از این فضا، که تاکنون اعتبارات زیادی برای آن صرف شده است، ندیده‌ایم. آیا مسئولان ورزشی نمی‌خواهند تکلیف این فضای ورزشی را روشن کنند؟
لیلی صادقی از زنجان

   نهضت آسفالت‌ریزی
ضمن تشکر از شهرداری به دلیل آسفالت‌ریزی خیابان‌ها، از این نهاد مدیریت شهرداری خواستاریم این کار تنها به خیابان‌های اصلی شهر محدود نشود، بلکه خیابان‌های فرعی و معابر مناطق پایین‌شهر هم مورد توجه قرار گیرد تا جانب انصاف در این مورد نگه داشته شود.
مصطفی میری از زنجان

   تعویض سنگفرش
از شهرداری میخواهیم فکری به حال جدول‌های میدان انقلاب بکنند. این جدول‌ها نیاز به تعویض دارند.
سهیلا محمدی از زنجان

   تلفن‌های قاچاق
اغلب تلفن‌های همراه که در بازار زنجان به فروش می‌رسد به صورت قاچاق و با قیمت ارزان وارد استان می‌شود. با این حال همین اجناس با قیمت گران فروخته می‌شود. از مسئولان مربوطه خواستاریم تا نظارت بیشتری بر بازار داشته باشند.
علی محمدی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code