موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/15
  مدارس هیات امنایی
هم اکنون بیشتر مدارس در زنجان به صورت هیات امنایی اداره می‌شود. این موضوع موجب شده بسیاری از خانواده‌ها در تامین هزینه‌های فرزندانشان دچار مشکل شوند. تا کی این وضعیت ادامه دارد؟
سلیم محمدی از زنجان

  تصادفات جاده‌ای
بیشتر تصادفات در جاده زنجان به قزوین رخ می‌دهد. شیب تند جاده و خاموشی چراغ‌ها در شب موجب افزایش آمار تصادفات شده است. چرا مسئولان کاری برای کاهش آمار تصادفات انجام نمی‌دهند؟
مینا صادقی از زنجان

  افزایش تعداد بیماران
اگر سری به مراکز رادیولوژی بزنید با موجی از بیماران مواجه می‌شوید که برای یک سونوگرافی ساده مجبورند 3 روز در نوبت باشند. می‌خواستم بدانم چرا چرخه بهداشت و درمان در سال‌های اخیر معیوب شده است و تعداد بیماران هر روز اضافه می‌شود. چرا پزشکان برای هر ویزیت ساده بیماران را به مراکز رادیولوژی می‌فرستند؟
منا ثقفی از زنجان

  کمبود خدمات رفاهی
تعداد آبخوری‌ها و سرویس‌های بهداشتی در شهر به خصوص پارک‌ها بسیار کم است. چرا هیچ اقدامی در این خصوص انجام نمی‌شود؟
علی احدی از زنجان

  بی‌ثباتی قیمت لباس
قیمت لباس و کیف و کفش در زنجان از ثبات لازم برخوردار نیست. قیمت یک تی‌شرت معمولی گاهی به 150 هزار تومان هم می‌رسد. آیا مجمع امور صنفی در این مورد نظارتی انجام نمی‌دهد؟
لیلا شهابی از زنجان

  ترافیک در سعدی جنوبی
ترافیک در خیابان سعدی جنوبی بسیار زیاد است و شهروندان و رانندگان را دچار کلافگی کرده است. لطفا پلیس راهنمایی و رانندگی فکری به حال این نقطه از شهر کند.
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code