موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/14
  پارکینگ طبقاتی
بالاخره بعد از سال‌ها ساخت پارکینگ طبقاتی سعدی جان گرفت و شاهد عملیات اجرایی آن هستیم. امیدواریم ساخت این محل به همین روال ادامه پیدا کند.
مریم میری از زنجان

  هدر رفت آب
با این‌که بحران آب هر روز در رسانه‌ها مطرح و زنگ خطر خشکسالی نواخته می‌شود هنوز اغلب شهروندان با شستشویی خودروهایشان در خیابان موجب هدر رفت آب می‌شوند. از شهروندان زنجانی انتظار می‌رود در مصرف این مایه حیاتی صرفه جویی کنند.
سمیرا خدایی از زنجان

  سد معبر
چندی پیش شهرداری اقدام به ساماندهی با سدمعبرکنندگان کرد. اما درباره دستفروشان بساط خود را در خیابان‌های اصلی شهر پهن کرده اند. حال این سوال پیش می‌آید صروری است که شهرداری در خصوص ساماندهی آنان دوباره اقدام کند.
محمد امینی از زنجان

  انتخاب شهردار
پس از روی کار آمدن شورای جدید مردم همچنان منتظر هستند که شهردار جدید معرفی شود و برنامه‌های وی را برای توسعه شهر بدانند لطفا مسئولین اعلام کنند کی قرار است شهردار جدید معرفی شود.
ربیعی از زنجان

  پروژه‌های نیمه تمام
فصل تابستان روبه اتمام است و بسیاری از پروژه‌های نمیه تمام از سال گذشته و چند سال اخیر همچنان به همان شکل مسکوت مانده است.آیا با شروع پاییز و ‎آغاز فصل سرما و باران این پروژه قابل اجراست؟ یا باید تا تابستان بعدی صبر کرد؟
جوادی از زنجان

  شهرک اراضی
بخشی از پیاده راه شهرک اراضی به دلیل نبود بودجه و پرداخت نکردن پول پیمانکار نیمه کاره رها شده و از کناره‌های آن علف‌های هرز سبز شده است.مسئ=ولین در این مورد چه پاسخی دارند؟
زهرا سلامتی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code