موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/13
  ظروف یک‌بار مصرف
سال‌هاست که در خصوص مضرات و تجزیه ناپذیر بودن پلاستیک‌ها و ظروف یکبار مصرف صحبت می‌‌شود، اما هنوز مصرف این ظروف در بین مردم رواج دارد. به جرات می‌توان گفت که ظروف یک‌بار مصرف جزو جدایی ناپذیری از مجالس و مراسم‌ها شده است. تا کی این روند باید در بین مردم رواج داشته باشد؟
احمد یزدانی از زنجان

  کاروانسراها در حال تخریب
تعداد کارونسراهای قدیمی و تاریخی در بازار زنجان کم نیست، اما به دلیل بی‌توجهی صاحبان و ملاک‌ها بیشتر آنها در حال تخریب هستند. این کارونسراها بخشی از تاریخ و فرهنگ زنجان را تشکیل می‌دهند و صد حیف که به ورطه فراموشی سپرده می‌شوند.
مریم علوی از زنجان

  پتروشیمی
پروژه پتروشیمی از جمله طرح‌هایی است که اجرا شدن آن بسیار سخت است. چرا مسئولان راه چاره ای برای این مسئله نمی اندیشند؟
محمود علوی از زنجان

  فروش اقساطی لوازم خانگی
چرا فروشندگان لوازم خانگی هنگامی که اجناس خود را به صورت اقساطی می‌فروشند از مشتری 13 درصد سود می‌گیرند؟ آیا اتاق اصناف به چنین مسائلی رسیدگی نمی کند؟
مهسا فاطمی از زنجان

  قیمت میوه
قیمت میوه‌های تابستانی امسال بالا بود و قیمت هیچ‌کدام از این میوه‌ها به جز هندوانه کاهش پیدا نکرد. می‌خواستم بدانم دلیل این اتفاق چه بود؟
جلال مهدیون از زنجان

  سد معبر
چندی پیش شهرداری اقدام به برخورد با سدمعبرکنندگان کرد. این کار مورد انتقاد بسیاری از شهروندان قرار گرفت و حالا دوباره دستفروشان بساط خود را در خیابان‌های اصلی شهر پهن کرده اند. حال این سوال پیش می‌آید چرا شهرداری برنامه ای منسجم برای ساماندهی دستفروشان ندارد؟
محمد امینی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code