موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/12
   خدمات اینترنتی نامناسب
خدمات برخی از شرکت‌های اینترنتی زنجان در حد قابل قبولی نیست. آیا نظارتی بر این شرکت‌ها انجام نمی‌شود؟
مهدی بلوری از زنجان

   تابلوی اعلانات
اکثر شرکت ها و موسسات خدماتی برای تبلیغاتشان با اسپری یا شابلون های رنگی در و دیوارهای شهر را رنگی و کثیف می کنند. لطفا مسئولان رسیدگی کنند و برای رفع این مشکل تابلوهای اعلانات شهری را برای استفاده‌های تبلیغاتی طراحی کنند.
قاسمی از زنجان

   علف‌های هرز
در بیشتر زمین های رهاشده شهر علف های هرز بسیاری رشد کرده که در صورت از بین نبردن این علف ها، ریشه های عمیقی در زمین می دوانند و از آب‌های زیر‌زمینی تغذیه می کنند. از طرفی نیز به مرور زمان از بین بردن آنها بسیار دشوار خواهد بود. لطفا شهرداری رسیدگی کند.
محمدپور از زنجان

   انتقال ترمینال
چرامسئولان برای انتقال ترمینال مسافربری به خارج از شهر اقدام نمی‌کنند؟ مردم این منطقه تحمل وجود ترمینال را که موجب سلب آسایش آنها شده را ندارند. ‌چرا به این وضعیت رسیدگی نمی‌کنند؟
یک شهروند

   هزینه ازدواج
هزینه تالارهای عروسی در زنجان بالاست و زوج‌های جوان برای برپایی یک مراسم ساده باید مبالغ بالایی پرداخت کنند. از مسئولان می‌خواهیم حال که جوانان را به ازدواج ترغیب می‌کنند، فکری هم برای گرانی و هزینه‌های سرسام‌‌آور ازدواج کنند.
مینا فاطمی از زنجان

  پارک اتومبیل
کوچه‌های اطراف بازار زنجان و بافت قدیمی زنجان وضعیت بسیار نامناسبی دارند و با پارک خودروها عبور و مرور به سختی انجام می‌شود. از مسئولان شهرداری درخواست داریم با سنگ فرش کوچه‌ها و ممانعت از ورود خودروها مکان فرهنگی و سنتی مناسبی برای مسافران و بازدیدکنندگان به وجود آورند.
حمید نظری از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code