موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/11
   جدول‌های فرسوده
جدول‌های خیابان میدان رسل وضعیت نامناسبی دارند. از شهرداری تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند.
صبا ملکی از زنجان

   تفکیک زباله
شهرداری برای آشنایی بیشتر مردم در چند نقطه از شهر سطل‌های مخصوص تفکیک زباله را جانمایی کرده است. گرچه این اقدام به صورت نمادین در شهرداری انجام می‌شود و هنوز کارخانه بازیافت زباله به سرانجام نرسیده است، اما با چنین کارهایی شهروندان زودتر با این موضوع آشنا می‌شوند که جای تقدیر دارد.
پدرام کریمی از زنجان

   قیمت متفاوت لوازم بهداشتی
با اینکه  این‌که تمامی داروخانه‌ها و فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی زنجان تقریبا مارک‌های یکسانی از این لوازم را به فروش می‌رسانند اما یک برند در این مراکز با قیمت متفاوت عرضه می‌شود. آیا هیچ نظارتی در این خصوص انجام نمی‌شود؟
مرجان صادقی از زنجان

   وضعیت بازار مسکن
چند سالی است که بازار مسکن دچار رکود شده. اما شنیده‌ها حاکی از تحرک در بازار مسکن و افزایش قیمت‌‌‌ها در این حوزه است. آیا این موضوع صحت دارد؟
حامد رحمانی از زنجان

   پل‌های عابر پیاده
با اینکه  این‌که بر استفاده از پل‌های عابر پیاده تأکید  تأکید می‌شود اما هنوز اغلب شهروندان به استفاده از آن رغبتی نشان نمی‌دهند. یکی از دلایل استفاده نکردن از این پل‌ها، برقی نبودن پله‌های پل‌هاست. از شهرداری خواستاریم به این موضوع رسیدگی کند تا شهروندان خصوصا افراد میانسال بتوانند از این پل‌ها استفاده کنند.
سمیرا پناهی از زنجان

   افزایش تعرفه‌های آزمایشگاه
قیمت آزمایش‌های پزشکی بسیار بالاست. بسیاری از خانواده‌ها نمی‌توانند از عهده هزینه‌های آن برآیند. حتی تامین اجتماعی هم درصد کمی از هزینه‌ها را پرداخت می‌کند. چرا هیچ اقدامی برای جلوگیری از افزایش تعرفه‌های پزشکی انجام نمی‌شود؟
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code