موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/08
   افت فشار آب
مدتی است آب آشامیدنی کوچه علامه طباطبایی دچار افت شدید فشار شده است. بیشتر اوقات از ساعت 9 صبح تا غروب فشار آب بسیار کم است و گاهی هم قطع می‌شود. از مسئولان مربوطه تقاضای رسیدگی به این موضوع را داریم.
علی احمدی از قیدار

   تشکر از شهرداری
از شهردار و اعضای شورای شهر سابق بابت بهسازی و آسفالت تمام کوچه‌های بهارستان، بین خیابان تختی و بلوار رسول اکرم(ص) تشکر می‌کنیم. پیش‌تر عبور از این کوچه‌ها خیلی سخت بود و آب کثیف جوی وسط کوچه‌ها مشکلات بهداشتی ایجاد می‌کرد.
جمعی از اهالی بهارستان از قیدار

   اسکان مسافران
چرا در شهر زنجان سوئیتی برای مسافرانی که می‌خواهند با هزینه‌های پایین چند شبی را در این شهر بگذرانند نیست؟ قیمت هتل‌ها گران است و مسافرخانه‌ها هم اجازه نمی‌دهند مسافر در طول روز آنجا بماند. بهتر است در این خصوص اقدامات جدی انجام شود.
علی نظری از زنجان

   حفاری در کوچه‌ها
شهرداری زنجان با هزاران زحمت خیابان‌ها و کوچه‌پس‌‌کوچه‌های شهر را آسفالت می‌کند، اما شهروندان با حفاری‌های متعدد برای خود آبراه و جوی آب می‌سازند و روی آن سیمان می‌ریزند. این کارها موجب می‌شود که چهره شهر زشت شود. چرا شهروندان این زحمات را به هدر می‌دهند؟
سمیرا محسنی از زنجان

   خدمات رفاهی
از مسئولان میراث فرهنگی خواهشمندیم در مسیر گاوازنگ خدمات رفاهی را برای مسافران افزایش دهند. این محل پررفت‌و‌آمدترین مسیر برای توریست‌ها، گردشگران و حتی اهالی زنجان است.
یک شهروند

   پارک در پیاده‌رو
متاسفانه برخی از شهروندان زنجانی این حق را به خود می‌دهند که خودروهایشان را مقابل منزلشان و در پیاده‌رو پارک کنند. با این کار تردد برای عابران سخت می‌شود. متاسفانه تذکر و اعتراض به این مسئله هم راه به جایی نمی‌برد. از شهروندان درخواست داریم به حقوق شهروندی یکدیگر احترام بگذارند.
لیلا مشفق از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code