موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/07
  خیابان‌ غیر استاندارد
بیشتر خیابان‌های زنجان بدون استاندارد لازم آسفالت‌ریزی شده‌اند و با لکه‌گیری‌های مداوم و غیر کارشناسی تبدیل به خیابان غیر استاندارد شده‌اند. از شهرداری تقاضا داریم حال که وقت و انرژی خود را صرف آسفالت‌ریزی و ترمیم آن می‌کند، برای این کار جدیت بیشتری داشته باشد.
علی فرهادی از زنجان

  جدول‌گذاری منطقه اراضی
وضعیت جدول‌گذاری خیابان‌های منطقه اراضی مطلوب نیست، از شهرداری تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کند.
مریم تاج بخش از زنجان

  قطع روشنایی
روشنایی میدان پژوهش در قیدار مدت‌هاست که قطع است. از مسئولان اداره برق تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند.
مریم خدابنده‌لو از قیدار

 آسفالت‌ریزی
از شهردار ی قیدار خواهشمندم به وضعیت آسفالت اطراف مسجد زینبیه و کوچه‌های گلستان رسیدگی کنند، این کوچه‌ها بیش 20 سال است دست نخورده باقی مانده و اکنون هم به دلیل کندن کوچه‌ها وضعیت بدتر شده است.
خلیل عزیزی از قیدار

  غسالخانه
مردم اهالی روستای پرچین غسالخانه ندارند و هر بار با فوت یکی از اهالی مجبور هستند به قیدار یا ابهرمراجعه کنند یا ازحیاط خانه‌ها استفاده کنند. با این شرایط خانواده متوفی با سختی زیادی روبرو می‌شود. از مسئولان تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند.
اهالی روستای پرچین

  روکش آسفالت
خیابان شریعتی قیدار یکی از پر رفت آمدترین خیابان‌های شهر است اما حال با از بین رفتن روکش آسفالت باعث ایجاد دست انداز و گودال شده است. همچنین بعد از تعویض لوله‌های آب آشامیدنی و حفر کانال انتقال آب در این خیابان جای سالم باقی نمانده و با رفت و آمد اتومبیل‌ها گرد وخاک بلند می‌شود که باعث سلب آسایش اهالی می‌شود.
مرضیه اکبری از قیدارارسال پیام اشتراک 
 
 Security code