موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/06
   تیرهای چراغ برق
عقب‌نشینی خانه‌ها بعد از نوسازی به خصوص در بافت فرسوده و کوچه پس کوچه‌ها موجب شده تیرهای چراغ برق در وسط راه باقی بماند و مانع عبور و مرور وسایل نقلیه شود. از شرکت برق تقاضا داریم این تیرها را جابه جا کنند.
سمیرا حاتمی از زنجان

   افزایش معتادان
با وجود اینکه زنجان از سوی مسئولان به عنوان استان پاک از نظر مواد مخدر اعلام شده است، اما باید به مسئولان مربوطه گفت هم اکنون تعداد معتادان افزایش یافته است و عامل بسیاری از طلاق‌ها و فروپاشی خانواده‌ها شده است. بهتر است مسئولان مبارزه با مواد مخدر ضمن نام نهادن زنجان به عنوان استان پاک در این مورد هم تامل کنند.
شاهرخ شهیدی از زنجان

   تور داخل استان
چرا تورهای گردشگری داخلی در استان وجود ندارد؟ همه تورهای موجود برای خارج از استان در نظر گرفته شده است. آیا بهتر نیست مسئولان حوزه گردشگری در این مورد هم فکری کنند؟
سپیده عسگری از زنجان

   منطقه گردشگری گاوازنگ
گاوازنگ یکی از مناطق گردشگری زنجان است که بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند اوقات فراغت خود را در این محل بگذرانند. اما در این محل جاده آسفالت مناسب و سرویس بهداشتی وجود ندارد. از مسئولان خواستاریم به این موضوع رسیدگی کنند.
لیلا طاهری از زنجان

  سختگیری  در ارائه تسهیلات
چرا بانک‌ها در دادن تسهیلات به کسانی که واجد شرایط هستند تا این حد سختگیری می‌کنند؟ من برای گرفتن وام مدت‌هاست که در صف انتظار هستم. همه مدارکی را که بانک از من خواسته است تهیه کرده‌ام، اما متاسفانه در این 3 ماه بانک موارد جدیدی را مطرح می‌کند. گویی نمی‌خواهد این تسهیلات را بپردازد. آیا هیچ نظارتی بر عملکرد بانک‌ها از سوی بانک مرکزی انجام نمی‌شود؟ تا کی باید برای گرفتن یک وام با مبلغ کم صبر کرد؟
کیوان ملکی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code