موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/05
   برنامه‌های ماه محرم
محرم نزدیك است و برنامه‌های قبلی در این ماه تكراری می‌شود. به نظرم اگر در برنامه‌ها تنوع و خلاقیت به كار رود جوانان هم بیشتر به سمت فرهنگ عاشورایی كشیده می‌شوند. بهتر است مطالب مفید و اثرگذار نیز در مدارس و در برنامه‌های تلویزیونی بیشتر شود. به جای اینكه مطالب سال‌های گذشته باز گو شود حرف‌های تازه‌تری برای گفتن داشته باشیم كه كمتر به آنها توجه كرده‌ایم.
علی صادقی از زنجان

   حمایت از ورزشکاران
با این‌که بسیاری از ورزشکاران زنجانی توانسته‌اند مقام‌های کشوری و جهانی به دست بیاورند و برای استان افتخار بیافرینند، اما به دلیل حمایت نشدن از سوی مسئولان ورزشی و سایر ارگان‌ها این افراد بعد از کسب چند دوره مدال و مقام قید ورزش را می‌زنند. برخی از ورزشکاران نیز جذب تیم‌های سایر استان‌ها می‌شوند. از مسئولان می‌خواهیم چاره‌ای در این مورد بیندیشند و به فکر جوانان باشند.
میثم حمیدی از زنجان

   پیچک‌ها و درخت‌ها
شهرداری پیاده‌رو حدفاصل سبزه‌میدان تا میدان انقلاب را در زنجان درختکاری و آنها را با میله‌های فلزی محصور کرد تا از گزند شکسته شدن در امان بمانند. مدتی بعد پیچک‌هایی در کنار همین درختان رشد کردند. این پیچک‌ها دور درختان تنیده شده‌اند و آنها را محصور کرده‌اند. می‌خواستم بدانم آیا این اقدام شهرداری است یا مغازه‌داران این بخش شهر؟
معصومه کرمی از زنجان

   کف‌سازی معابر
در زنجان کف‌سازی و بهسازی معابر به کندی و بی‌نظم انجام می‌شود، تا جایی که کف‌سازی معابر کوچک مدت‌ها طول می‌کشد و در برخی موارد خاک و نخاله‌ها بر زمین می‌ماند. آیا شهرداری بر فعالیت‌های انجام شده نظارتی ندارد؟ تا کی باید شاهد چنین صحنه‌هایی در شهر باشیم؟
مرضیه طاهری از زنجان

   دوباره کاری
چند ماه پیش شهرداری اقدام به ساخت گذر از شهرک کارمندان به طرف گاوازنگ کرد و بعد از مدتی دوباره این محل را تخریب و گذر دیگری ایجاد کرد. آیا چنین کارهای غیرکارشناسی به منزله هدر رفت منابع شهرداری نیست؟
علی فرهادی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code