موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/04
  رسیدگی به پارک میدان استقلال
پارک میدان استقلال زنجان جزو پارک‌های قدیمی در زنجان است با این حال وضعیت مناسبی ندارد. سنگفرش‌هایش از استاندارد لازم برخوردار نیست و جداول و آسفالت مناسبی ندارد. از شهرداری تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند و به منطقه 3 بیشتر اهمیت بدهند.
سمیرا علوی از زنجان

  پارک در پیاده‌رو
برخی شهروندان زنجانی این حق را به خود می‌دهند که خودروهایشان را مقابل منزلشان و در پیاده‌رو پارک و تردد را برای عابران سخت کنند، حتی تذکر و اعتراض به این مسأله راه به جایی نمی‌برد. از شهروندان درخواست داریم به حقوق شهروندی یکدیگر احترام بگذارند.
لیلا مشفق از زنجان

  گرانی گوشت
علت این‌که قیمت گوشت قرمز افزایش پیدا می‌کند چیست؟ چرا باید قیمت آن در سال چندین بار بالا برود؟ مردم با درآمد کمی که دارند از عهده خرید گوشت قرمز برنمی‌آیند. مسئولان درباره این موضوع توضیح بدهند.
محمد محمدی از زنجان

  آموزش به کودکان
از خانواده‌ها و همچنین معلمان خواهشمندیم فرهنگ شهروندی را به کودکان آموزش دهند، هم اکنون با تمام تبلیغات انجام گرفته و حتی آموزش‌های مکرر در خصوص نظافت شهر، دانش‌آموزان زباله‌های خود را در کوچه و خیابان رها می‌کنند. این افراد آینده‌سازان شهر هستند، بهتر است والدین هم در این خصوص سختگیری بیشتری داشته باشند.
محمد علیاری از زنجان

  حقوق بازنشستگی
حقوق بازنشستگی کفاف هزینه‌های سرسام‌آور زندگی را نمی‌دهد. از مسئولان خواستاریم چاره‌ای برای این موضوع بیندیشند.
علی محبی بازنشسته

  کتابخانه‌های خالی
سرانه مطالعه در زنجان پایین است، اگر سری به کتابخانه‌های شهر بزنید می‌بینید به جز روزهای امتحان و کنکور کسی برای مطالعه به این مراکز مراجعه نمی‌کند.
سیما بلوری از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code