موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/06/01
  نظارت بر ائل داغی
از مسئولان مربوطه خواهشمندیم حاشیه خیابان‌های ائل داغی را ببینند و برای نظافت زباله‌های رها شده که منظره‌ زشتی در این منطقه به وجود آورده است، فکری کنند.
رفیعی از زنجان

  نبود بانك سپه
نبود بانك سپه در طارم به یك مشکل بزرگ تبدیل شده است. در این شهرستان 50 هزار نفری چنین بانكی نیاز است. از فرماندار طارم خواستاریم به این موضوع رسیدگی كند.
موسوی شهروند طارمی

  دود اتوبوس فرسوده
چرا مسئولان مدیریت شهری فکری به حال اتوبوس‌های فرسوده که دودشان نفس شهروندان را بند می‌آورد نمی‌کنند؟ من چندین بار با شهرداری در این مورد تماس گرفته‌ام، اما پیگیری‌های من به نتیجه نرسیده است. آیا این حق ما شهروندان نیست که در مقابل کرایه‌ای که پرداخت می‌کنیم از اتوبوس استاندارد استفاده کنیم؟
احمد حسنی از زنجان

  رکود خرید و فروش زمین
گرچه ساخت و ساز در شهر رونق یافته و این روزها شاهد ساخت و ساز در نقاط مختلف هستیم، اما متاسفانه خرید و فروش زمین و واحدهای مسکونی در رکود به سر می‌برد. تا جایی که چندین تن از فعالان املاک از این حوزه پا پس کشیده‌اند. این روند تا کی ادامه دارد؟
علی عزیزی از زنجان

  مناسب سازی شهر
چاله‌ها و پله‌ها و جداول‌ كه وسط كوچه و خیابان رها شده اند عبور مرور را برای مردم عادی سخت کرده است. این وضعیت برای معلولان به خصوص نابینایان بسیار سخت‌تر است. خواهشمندم مسئولان هرچه سریع‌تر رسیدگی كنند.
کریم طاهری از زنجان

  کمبود امکانات
کتابخانه‌های عمومی شهر زنجان از لحاظ سخت‌افزاری با کمبود امکانات مواجهند. چرا چنین مراکزی که در اشاعه فرهنگ نقش مهمی در جامعه دارند تا این حد ضعیف عمل می‌کنند؟
فاطمه دنیوی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code