موضوعات
زنجان

دعوت کودکان زنجانی از وزیر نفت برای حضور در استان

نویسنده:
شماری از اعضای کانون پرورشی فکری کودکان ونوجوانان زنجان با ارسال کارت دعوتی در ابعاد 2 در یک متر وزیر نفت و معاونان وی را به مراسم قدردانی از تلاشگران پارس جنوبی به زنجان دعوت کردند...
1396/06/22
شماری از اعضای کانون پرورشی فکری کودکان ونوجوانان زنجان با ارسال کارت دعوتی در ابعاد 2 در یک متر وزیر نفت و معاونان وی را به مراسم قدردانی از تلاشگران پارس جنوبی به زنجان دعوت کردند.
به گزارش ایرنا، در بخشی از این دعوت نامه آمده است: «همیشه آرزو داشتیم که ایران در برداشت از میدان پارس جنوبی با قطر برابر شود؛ این آرزو محقق شد، اما یادمان رفت از خدا تشکر کنیم. یادمان رفت از تیم ملی رزمندگان پارس جنوبی قدردانی کنیم. این وظیفه ما آینده سازان است».
در بخش دیگری از این کارت دعوت می‌خوانیم: وقتی تیم ملی فوتبال به مرحله نهایی جام جهانی صعود کرد، جشن صعود گرفتیم، اعضای تیم ملی فوتبال را شایسته قدردانی دانستیم، اما یادمان رفت از تیم ملی تلاشگران پارس جنوبی که آرزوی بزرگ مردم ایران را محقق کردند، تجلیل کنیم.
در بخش پایانی این کارت دعوت آمده است: «امروز همه مناطق ایران از برکات پارس جنوبی برخوردارند. پس فرقی نمی‌کند آیین تجلیل از رزمندگان پارس جنوبی در کدام نقطه ایران برگزار شود، لذا جنابعالی و معاونان محترم در امور نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش را به زنجان دعوت می‌کنیم تا به شما اطمینان دهیم آینده سازان ایران، قدردان زحمات شما و همکارانتان در توسعه پارس جنوبی هستند.»
در کارت دعوت کودکان، زمان مراسم پنجشنبه 6 مهر 1396 اعلام شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code