موضوعات
زنجان

خطوط اتوبوسرانی ساماندهی می‌شود

نویسنده:
عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه طرح ساماندهی خطوط اتوبوسرانی شهر زنجان در مرحله تدوین است، گفت: قرار است یک شرکت مشاور طرح مربوط را در این زمینه تهیه کند و تحویل دهد...
1396/09/13
عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه طرح ساماندهی خطوط اتوبوسرانی شهر زنجان در مرحله تدوین است، گفت: قرار است یک شرکت مشاور طرح مربوط را در این زمینه تهیه کند و تحویل دهد.
به گزارش فارس «کاظم افشارچی» درباره روند پیشرفت اجرای طرح ساماندهی خطوط اتوبوسرانی زنجان اظهار کرد: قرار بود یک شرکت مشاور طرح مربوط به این موضوع را تهیه کند.
وی با اشاره به اینکه در طرح شرکت مشاور، نقشه بدون پایانه با 6 سناریو برای اجرایی کردن طرح ساماندهی خطوط اتوبوسرانی نوشته شده بود، بیان کرد: در هر کدام از این سناریوها 3 خط اصلی در نظر گرفته شده است.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر با بیان اینکه شرکت مذکور سناریوها را بدون پایانه نوشته بود، افزود: اما وجود پایانه مورد تأکید ما بود. از همین رو از طریق شهرداری خواسته شد شرکت سناریویی بنویسد که پایانه نیز در آن گنجانده شود.
افشارچی با بیان اینکه 3 خط کلی در هر کدام از این 6 سناریو دیده شده است، افزود: مسیر در این خطوط متفاوت است و در هیچ کدام پایانه تعبیه نشده است.
عضو شورای شهر با بیان اینکه پس از پایان کار شرکت مشاور در زمینه نگارش طرح و بررسی و تصویب آن، یکی از سناریوها اجرا خواهد شد، عنوان کرد: قرار بود سناریوها تا پایان آبان‌ماه تحویل داده شود، اما چون مورد پایانه نیز مطرح شد تحویل آن به تأخیر افتاد.
افشارچی با اشاره به اینکه هنوز میزان بودجه و اعتبار مورد نیاز برای اجرای این طرح مشخص نشده است، گفت: پس از ارائه طرح و بررسی آن میزان اعتبار در بودجه سال آینده برآورد و مبلغ مشخصی برای آن در نظر گرفته می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code