موضوعات
یزد

مقاوم‌سازی سقف 74 مدرسه

نویسنده:
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد با اشاره به این‌که توسعه و ترمیم ساختمان‌های آموزشی مطابق استانداردها از وظایف این سازمان است، گفت: ایزوگام 74 مدرسه با مساحتی بالغ بر 56 هزار متر‌مربع انجام شد...
1396/07/19
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد با اشاره به این‌که توسعه و ترمیم ساختمان‌های آموزشی مطابق استانداردها از وظایف این سازمان است، گفت: ایزوگام 74 مدرسه با مساحتی بالغ بر 56 هزار متر‌مربع انجام  شد.
«محمدرضا عارفی» در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که سازمان نوسازی و توسعه مدارس فعالیت خود را با هدف احداث، نوسازی، توسعه و ترمیم ساختمان‌های آموزشی موردنیاز و تعیین معیارها و استاندارد‌های مطلوب برای تجهیزات مربوط آغاز کرده است، اظهارکرد: این سازمان در‌راستای انجام وظایف خود، برای اولین‌بار موفق به دریافت 1870 تن قیر برای مدارس استان شد .
وی با اشاره به این‌که برای سهمیه قیر استان، یک میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار تعیین شده است،‌ افزود: با استفاده از این اعتبار 56 هزار متر‌مربع ایزوگام انجام شد که شامل 74 مدرسه است .
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان یزد، با بیان این‌که سال گذشته برای اولین بار سهمیه قیر رایگان به استان تعلق گرفته است،‌ گفت:‌ برای سال جاری، نیز یک میلیارد و 700 میلیون تومان سهمیه قیر دریافت شد.
این مقام مسئول زیرسازی 8 هزار مترمربع حیاط مدرسه و 35 هزار مترمربع آسفالت مدارس را که شامل 22 مدرسه است، از دیگر اقدامات این اداره کل دانست و بیان کرد:‌ رفع دغدغه دانش‌آموزان و ایجاد فضایی مناسب برای تحصیل یکی از اولویت‌های اجرایی دست‌اندرکاران است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code