موضوعات
یزد

معرفی ارزش‌های اسلامی به گردشگران خارجی

نویسنده:
امام جمعه یزد با بیان این‌که باید ارزش‌های اسلامی مردم یزد به گردشگران خارجی معرفی شود، بر لزوم استفاده از سبک معماری ایرانی- اسلامی در معماری مدرن، تاکید کرد...
1396/07/19
امام جمعه یزد با بیان این‌که باید ارزش‌های اسلامی مردم یزد به گردشگران خارجی معرفی شود، بر لزوم استفاده از سبک معماری ایرانی- اسلامی در معماری مدرن، تاکید کرد.
به گزارش تسنیم، آیت‌الله «محمدرضا ناصری‌یزدی» در دیدار مدیرکل و فعالان گردشگری استان یزد با اشاره به اینکه عبرت و درس گرفتن یکی از مهم‌ترین تاکیداتی است که در ارتباط با گردش در دنیا مورد توجه قرار است، اظهار کرد: گردشگری سود و اشتغال به دنبال دارد، ولی نباید به هر روشی اقدام به درآمدافزایی از گردشگری کرد.
وی با اشاره به این‌که کشورهای غیراسلامی گردشگری را تنها برای کسب پول انجام می‌د‌هند، افزود: در این زمینه آنها به هر کاری و هر نوع اقداماتی می‌پردازند تا پول بیشتری کسب کنند.
آیت الله ناصری‌یزدی به ظرفیت‌های گردشگری مذهبی اشاره کرد و ادامه داد: استان یزد ظرفیت‌های بسیار زیادی در این زمینه دارد که یکی از مهم‌ترین این ظرفیت‌ها، سبک معماری ایرانی اسلامی خانه‌هاست.
امام جمعه یزد بر ضرورت آموزش و استفاده از سبک معماری ایرانی- اسلامی تاکید کرد و افزود: این همه موفقیت و افتخاراتی که در گذشته وجود داشته برگرفته از ایمان بسیار بالای پیشینیان و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های نیروهای داخلی بوده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code