موضوعات
یزد

كودك یزدی 150 جلد کتاب خود را اهدا كرد

نویسنده:
مسئول کتابخانه رئیس فرهمند یزد از اهدای بیش از 150 جلد کتاب کودک و نوجوان از سوی عضو کودک این کتابخانه خبر داد...
1396/03/29
مسئول کتابخانه رئیس فرهمند یزد از اهدای بیش از 150 جلد کتاب کودک و نوجوان از سوی عضو کودک این کتابخانه خبر داد.
به گزارش ایسنا «زهرا طباطبایی» در این رابطه تصریح كرد: «امیررضا شخص» یکی از اعضای فعال کتابخانه است که با مشارکت در برنامه‌های بخش کودک و مطالعه کتاب‌های گوناگون، دوستان خود را نیز به مطالعه تشویق می‌کند و این کار شایسته وی علاوه بر تقویت منابع کودک کتابخانه، باعث دلگرمی کتابداران کتابخانه نیز شده است.
«امیررضا شخص» عضو کودک کتابخانه رئیس فرهمند نیز هدف از اهدای کتاب‌های شخصی خود به کتابخانه را شوق به بهره‌مندی دیگران از کتاب‌های مفیدش دانست و گفت: همانطور که خواندن این کتاب‌ها برای من جالب و جذاب بود و باعث افزایش معلومات من در زمینه‌های مختلف شد، تصمیم گرفتم با اهدای آنها به کتابخانه، دیگران را نیز از لذت خواندن کتاب‌هایم بهره‌مند کنم و به دانش و آگاهی آنها افزوده شود.
وی افزود: از اهدای کتاب‌هایم به کتابخانه لذت می‌برم و احساس خوشایندی دارم که دیگران هم می‌توانند از کتاب‌هایم استفاده کنند.

برگزاری اولین جشنواره فروش محصولات صنایع دستی در یزد
  اولین جشنواره فروش محصولات صنایع دستی استان یزد همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه صنایع دستی استان در اواسط تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، «محمدرضا نصیری» سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان این خبر را اعلام كرد و افزود: نظر به اهمیت صنایع دستی استان یزد و رشد و ارتقای هنرصنعت‌های بومی، همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه صنایع دستی استان از تاریخ 14 تا  18 تیرماه، جشنواره فروش صنایع دستی استان یزد نیز برگزار می‌شود.
وی عنوان کرد: همچنین در این جشنواره، نمایشگاه منتخب آثار صنایع دستی استان نیز برگزار خواهد شد که در آن همه محصولات صنایع دستی با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد.
این مقام مسئول عنوان كرد: در طول برگزاری این جشنواره که در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان برگزار می‌شود، هر شب برای یکی از شهرستان‌ها برنامه معرفی صنایع دستی بومی اجرا می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code