موضوعات
یزد

شهری

فعال‌کردن آژانس خاک و نخاله در یزد

نویسنده:
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد از فعال کردن آژانس خاک و نخاله برای مدیریت نخاله‌های ساختمانی شهروندان یزدی خبر داد.
1393/11/01
به گزارش همشهری «حمیدرضا رحیم‌دل» گفت: برای پاسخگویی به نیاز شهروندان و حمل پسماندهای ساختمانی و نخاله‌های پراکنده شهر، سازمان مدیریت پسماند مبادرت به احیا و بهسازی ناوگان حمل خاک و نخاله ساختمانی شهر کرده است. وی افزود: به همین منظور 10 اطاق باز و غلطان با انجام رنگ‌آمیزی، نصب شب‌رنگ شماره تماس و علائم ایمنی برای فعالیت این آژانس ایجاد شده و شهروندان می‎‎توانند از طریق تماس با شماره تلفن‎‎های 36232334 و 36246337 از خدمات این آژانس برخوردار شوند. وی با تاکید بر این‌که رها کردن خاک و نخاله‌های ساختمانی در شهر علاوه بر نازیبا کردن منظر شهر، موجب آلودگی محیط زندگی شهروندان می‌شود از مردم خواست تا از طریق همکاری با این آژانس، برای مدیریت نخاله‌های ساختمانی همکاری کنند. به گفته مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد، بنرهای اطلاع‎‎رسانی درخصوص نحوه استفاده از خدمات آژانس خاک و نخاله یزد در اغلب تقاطع‎های شهر نصب شده تا شهروندان به سهولت به این خدمات دسترسی پیدا کنند.
وی افزود: خدمات آژانس خاک و نخاله شهر یزد براساس نرخ مصوب شورای اسلامی شهر یزد به شهروندان یزدی ارائه می شود.جلب مشارکت مردم برای حل مشکلات منطقه یک شهر یزد
مدیر منطقه یک شهرداری یزد اعلام کرد: شهرداری منطقه یک با قرار دادن آدرسی اینترنتی در پایگاه اطلاع‎‎رسانی این منطقه شهرداری، از شهروندان خواسته است که مشکلات مربوط به محل زندگی‎شان را به شهرداری اطلاع دهند.
به گزارش همشهری «ابوالفضل کشفی» افزود: از شهروندان خواسته شده است تا برای بهینه‎‎سازی محدوده منطقه یک شهرداری از طریق این آدرس اینترنتی با شهرداری همکاری و مشارکت کنند. وی ادامه داد: شهروندان از طریق این آدرس اینترنتی، می‎‎توانند مشکلات موجود در محدوده این منطقه شهرداری را به همراه فایل تصاویر مربوطه به شهرداری اعلام کنند تا کارکنان شهرداری در اسرع وقت برای رفع آنها وارد عمل شوند. کشفی اظهار کرد: مدیریت منطقه یک شهرداری یزد همچنین از شهروندان خواسته است تا با پاسخ به سئوال «اگر شما شهردار منطقه یک بودید چه می‏‏کردید؟» حداقل 3 و حداکثر 10 اولویت کاری خود را به شهرداری معرفی کنند. وی تاکید کرد: به طور قطع مشارکت مردم در این مورد سبب بهبود، ارتقای خدمات و طرح‌های مورد اجرا و همچنین افزایش رضایتمندی عموم ساکنان محدوده منطقه یک شهرداری خواهد شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code