موضوعات
یزد

فعالیت 2300 پایگاه مهر عاطفه‌ها

نویسنده:
دومین مرحله از مناسبت ملی «مهر عاطفه‌ها» همزمان با سراسر کشور در 2300 پایگاه استان یزد، آماده جمع‌آوری هدایای مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند هستند...
1396/07/18
دومین مرحله از مناسبت ملی «مهر عاطفه‌ها» همزمان با سراسر کشور در 2300 پایگاه استان یزد، آماده جمع‌آوری هدایای مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند هستند.
به گزارش ایسنا، رئیس اداره روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان با بیان اینکه این رویداد ملی با شعار «مهر در انتظار همدلی» برگزار می‌شود، گفت: این مرحله از مهر عاطفه‌ها روز چهارشنبه 19 مهرماه در 2300 پایگاه در مدارس، مساجد، مراکز نیکوکاری، اماکن تجاری و اقتصادی و میادین و معابر اصلی در استان آماده جمع‌آوری هدایای مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند هستند.
«مهدی نشاسته‌گر» افزود: هر سال مناسبت ملی مهر عاطفه‌ها با هدف گسترش فرهنگ احسان و نوع‌دوستی و کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند در سراسر کشور برگزار می‌شود.
این مسئول بیان کرد: برنامه عمومی این رویداد ملی با رویکرد تعامل و ارتباط با مراکز اقتصادی، تجاری، هیات‌های ورزشی، مجامع بانوان، پزشکان، مهندسان، حقوقدانان، کارخانه‌ها، مجتمع‌ها و شهرک‌های صنعتی، خیران، صنوف، اتحادیه‌ها، مراکز تولیدی عمده، کانون‌ها و مراکز فرهنگی در شهریور ماه برگزار شد.
وی ادامه داد: مرحله اول برنامه اختصاصی مهر عاطفه‌ها روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ شهریورماه، همزمان با سراسر کشور، در پایگاه‌های کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، بسیج، مساجد و میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار شد. مرحله دوم این مناسبت ملی نیز چهارشنبه ۱۹ مهرماه با محوریت مدارس و مساجد، برگزار می‌شود.
نشاسته‌گر با بیان این‌که 220 هزار پاکت جمع‌آوری وجوه نقدی مهر عاطفه‌ها در مدارس سراسر استان توزیع شده است، یادآور شد: مردم نیکوکار استان یزد در مرحله اول مهر عاطفه‌ها در سال جاری 500 میلیون تومان به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند، 280 میلیون تومان از این کمک‌ها در قالب کالا بود.
وی افزود: نیکوکاران با مشارکت پرشور در جشن ملی عاطفه‌های سال گذشته، افزایش ۹۰ درصدی کمک‌های نقدی را در این رویداد ملی رقم زدند و موفق به کسب رتبه نخست کشوری شدند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code