موضوعات
یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. این ستون صدای شما را مستقیم به اصلاع مسئولان استان میر‌ساند. برای بیان مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37265531. 035(دفتر همشهری یزد) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1396/09/14
  لزوم نظارت بر تاکسی‌های فرودگاه یزد
پرواز تهران - یزد ساعت ۵۰ دقیقه بامداد چهارشنبه 5 آبان‌ماه با تاخیر به زمین نشست. با توجه به انبوه مسافر در این زمان که همگی به تاکسی نیاز دارند، باید تعداد قابل توجهی تاکسی ویژه فرودگاه وجود داشته باشد؛ این در حالی است که حتی یک دستگاه تاکسی هم در آن موقع از شب وجود نداشت. چرا تاکسیرانی فرودگاه به این مسئله رسیدگی نمی‌کند.از مسئولان مربوطه خواهشمندیم در این زمینه نظارت بیشتر و رسیدگی لازم را داشته باشند.
یکی از شهروندان یزد

  زباله‌های رها شده حد فاصل صدا وسیما و محمد آباد
در حاشیه بلوار حد فاصل صدا و سیما و روستای محمد آباد، انبوهی از زباله‌ رها شده است که نه تنها حس بدی را به عابران می‌دهد بلکه چهره شهر را نازیبا می‌کند و بهداشت و سلامت اهالی منطقه را به خطر می‌اندازد. زباله‌های رها شده کنار جاده، محلی برای جمع‌آوری حیوانات ولگرد و حشرات موذی هستند که این مسئله نیز موجب بروز مشکلاتی برای ساکنان این منطقه شده است. از مسئولان مربوطه تقاضا داریم اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهند تا مشکلات موجود مرتفع شود.
ریکازاده- اهالی روستای محمدآبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code