موضوعات
یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. این ستون صدای شما را مستقیم به اصلاع مسئولان استان میر‌ساند. برای بیان مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 035.37265531(دفتر همشهری یزد) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1396/08/17
  روزهای بی‌رونق پارک بزرگ شهر
پارک بزرگ شهر در روزهای سرد سال، سوت و کور است. شهرداری می‌تواند با اجرای برنامه‌های سرگرم‌کننده و ایجاد فضاهای بازی سرپوشیده، امکان استفاده شهروندان از پارک‌ها را در فصول سرد سال فراهم کند. پارک بزرگ شهر فضای مناسبی به ویژه برای ورزش‌های گروهی دارد اما این ظرفیت مورد بی‌توجهی قرار گرفته است. می‌توان با کمترین هزینه و ایجاد یک فضای سرپوشیده فرصت بازی‌های بادی را برای کودکان فراهم کرد اما اقدامی صورت نگرفته است. اگر شهرداری اعتبار لازم برای این اقدامات را ندارد، می‌تواند با بخش خصوصی شریک شود.
یکی از ساکنان بلوار مدرس

  ضرورت تجهیز پارک‌های اردکان به وسایل بازی
برخی از پارک‌های شهر اردکان از جمله پارک‌های کوچک داخل محله‌ها نیازمند تجهیز به وسایل بازی کودکان هستند. کودکان به ابزارهایی برای بازی و سرگرمی نیاز دارند اما امکانات در این زمینه کم است.
کمالی از اردکان

  اصلاح هندسی بلوار کوثر
سال‌ها از احداث بلوار کوثر می‌گذرد اما به دلیل نبود دسترسی به محله شهید حاجی‌مهدی در حاشیه میدان، اهالی محله با انجام تخلف از بلوار کوثر مسیر راستگرد را خلاف جهت طی می‌کنند. مسئولان سال قبل، از ایجاد دسترسی ایمن خبر دادند اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است. هر لحظه احتمال بروز تصادف و خسارت جانی و مالی برای شهروندان وجود دارد.
رضایی از یزد

   تکرار ترکیدگی لوله آب در خیابان قیام
ترکیدگی دوباره لوله آب در خیابان قیام اعتراض کسبه و شهروندان را به همراه داشته است. پیمانکار این طرح باید توبیخ شده و شهرداری برخورد مناسبی با او داشته باشد. ترکیدگی لوله آب در این طرح عمرانی که فقط چند ماه از بهره‌برداری آن می‌گذرد و هر بار تکرار می‌شود، قابل قبول نیست.
یکی از شهروندان

  انتصاب مدیران توانمند
با تغییر استاندار، قطعا اقداماتی برای تغییر برخی از مدیران صورت می‌گیرد. امیدواریم این تغییرات با درایت و بر اساس نیاز استان صورت گیرد. باید مدیران توانمند و مدبر برای استان انتخاب شوند تا مشکلات کاهش یافته و استان از پله‌های ترقی بالا برود.
یک کارشناسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code