موضوعات
یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. این ستون صدای شما را مستقیم به اصلاع مسئولان استان میر‌ساند. برای بیان مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37265531. 035(دفتر همشهری یزد) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1396/08/16
  کمبود مرکز اورژانس در منطقه امامشهر
چند روز پیش، ساعت حدود هشت‌ونیم شب، تصادفی در بلوار شیخ کلینی امامشهر رخ داد که دختربچه 5 ساله فوت کرد. از زمان تماس با مرکز ۱۱۵ اورژانس، طی چند مرحله تماس، تا رسیدن به سرصحنه تصادف، حدود ۲۰ دقیقه طول کشید. وقتی مردم به تاخیر آن‌ها اعتراض کردند، گفتند مرکز جهانفر ماموریت بودند و ما از مرکز بلوار نواب آمدیم.
چرا یک مرکز اورژانس در امامشهر احداث نمی‌شود تا دوباره شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم، لطفا مسئولان مربوطه پیگیری کنند.
یک شهروند یزدی

  تعامل با مودیان مالیاتی
بسیاری از صنایع و کارخانه‌های استان به‌دلیل رکود و نبود متقاضی برای اجناس تولید‌شده به سمت کاهش تولید و تعطیلی کشیده شده‌اند. این شرایط لازم است که مسئولان دست به دست هم دهند تا این واحدها سرپا بمانند و تعطیل نشوند؛ چرا که تعطیل شدن آنها مشکلات بسیاری از‌جمله بیکاری کارگران را به همراه خواهد داشت.
یکی از تولیدکنندگان- یزدی

  نظارت بر فعالیت گلخانه‌ها و آلودگی آنها
بسیاری از روستاهای مجاور شهر یزد با فعالیت گلخانه‌داران مواجه هستند. آنها کود و زباله‌های خود را در محیط رها می‌کنند که هم در روی زمین آلودگی ایجاد می‌کند و هم با نفوذ به خاک، خاک و منابع آب زیرزمینی را آلوده خواهدکرد. باید به این وضعیت رسیدگی شود؛ در غیر این صورت، آینده ناخوشایندی در انتظار این روستاها خواهد بود و کشاورزی تعطیل خواهد شد.
یکی از ساکنان ملاباشیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code