موضوعات
یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. این ستون صدای شما را مستقیم به اصلاع مسئولان استان میر‌ساند. برای بیان مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37265531 .035(دفتر همشهری یزد) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1396/08/15
  ضرورت شناسایی اتباع بیگانه غیرمجاز در محله‌های مرکز شهر
آمار اتباع بیگانه غیرمجاز در محله‌های مختلف مرکز شهر یزد رو به افزایش است. از مسئولان می‌خواهیم در شناسایی و الزام این افراد به دریافت مجوزهای لازم قاطعیت بیشتری به خرج دهند. اتباع بیگانه غیرمجاز برخی فرصت‌های شغلی را اشغال کرده‌‌اند ما با حضور آنها مشکلی نداریم اما باید مجوزهای لازم را برای زندگی و کار در شهرمان دریافت کنند.
یکی از شهروندان

  توسعه پارک‌های سرپوشیده
 تعداد فضاهای بازی و سرگرمی کودکان شهر یزد، به‌ویژه در فصل زمستان، بسیار کم است. شهر فاقد حتی یک فضای سرپوشیده دولتی رایگان برای بازی و سرگرمی است و شهروندان باید هزینه سنگین بازی کودکان خود را در تنها پارک سرپوشیده و سرزمین بازی شهر و مینی‌پارک‌ها پرداخت کنند. شهرداری متولی ارائه این خدمات در شهر است و باید این فضاها را به‌صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار دهد.
یکی از ساکنان آزادشهر

  دودزا بودن برخی اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های میبد
برخی اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های شهر میبد به‌قدری دودزا هستند که تردد آنها آلودگی بسیاری در شهر ایجاد می‌کند. مسئولان باید نظارت بیشتری بر معاینه فنی این وسایل نقلیه اعمال کنند تا شهروندان از قرار گرفتن در معرض آلودگی این خودروها و خطراتی که برای سلامتی آنها دارد، مصون باشند. مدت‌هاست این ناوگان فرسوده شده و باید نوسازی شود، اما اعتباری به آن تعلق نمی‌گیرد و رانندگان هم به دلیل کمبود مسافر، قادر به تامین هزینه خرید خودرو جدید نیستند.
یکی از شهروندان میبدارسال پیام اشتراک 
 
 Security code