موضوعات
یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. این ستون صدای شما را مستقیم به اصلاع مسئولان استان میر‌ساند. برای بیان مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 035.37265531(دفتر همشهری یزد) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1396/07/17
رسیدگی به جاده دسترسی روستای دربید
دربید یکی از روستاهای گردشگر‌پذیر است که  ایجاد خانه‌ بوم‌گردی در آن گردشگران را جلب کرده است؛ اما در جاده دسترسی آن، شاهد انباشت زباله‌ها هستیم، به طوری که می‌توان گفت شهرداری کیلومتر 7 جاده دربید را به زباله‌دانی روباز تبدیل کرده است. با این وضعیت نباید انتظار داشت گردشگران برای تفریح و سرگرمی به این روستا بروند؛ چراکه با وارد شدن به جاده همه زیبایی‌هایی که از آن به تصویر کشیده‌اند زیر سوال می‌رود. برای بهبود این وضعیت لطفا چاره‌ای بیندیشید.
یکی از اهالی روستا

  زیبایی نمادهای شهری جدید
نمادهای جدیدی در شهر نصب شده که به نسبت سایر نمادهای نصب شده متفاوت است و نشان می‌دهد که رویکرد مدیریت شهری برای زیباسازی شهر تغییر کرده است. این تغییر را با توجه به تغییر اعضای شورای شهر و شهردار به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم این تغییرات در ارائه سایر خدمات شهری نیز مشاهده شود.
یوسفی- یکی از شهروندان

  نظارت بر فعالیت ناوگان اتوبوسرانی
رانندگان اتوبوس باید با نظارت بیشتری به فعالیت بپردازند. آنها در رعایت اصول رانندگی و حتی توقف در ایستگاه دقت لازم را ندارند و عقیده دارند که اولویت تردد و توقف در خیابان‌های شهر با آنهاست. در حالی که رعایت نکردن اصول رانندگی از‌سوی رانندگان اتوبوس، یک خیابان را با ترافیک مواجه می‌کند. آنها باید توجیه شوند که جز در داخل ایستگاه توقف نکنند و فضا را برای تردد و سبقت سایر خودروها باقی بگذارند نه اینکه مانعی برای تردد خودروهای دیگر و ترافیک خیابان باشند.
یکی از کسبه خیابان آیت الله کاشانی

  ضرورت مکانیزه کردن پل‌های عابرپیاده
مکانیزه کردن پل‌های عابرپیاده به فراموشی سپرده شده و از سال گذشته تاکنون هنوز پل عابرپیاده جدیدی مکانیزه نشده است. در‌حالی‌که درخواست‌های متعددی در این زمینه وجود دارد و شهرداری باید به جای نصب پل‌های جدید که به دلیل داشتن پله، چندان مورد استقبال نیستند، به مکانیزه کردن پل‌های عابرپیاده موجود اقدام کند تا مورد استفاده شهروندان قرار گیرند.
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code