موضوعات
یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. این ستون صدای شما را مستقیم به اصلاع مسئولان استان میر‌ساند. برای بیان مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37265531. 035(دفتر همشهری یزد) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1396/07/16
 تسریع در تکمیل خیابان گندم‌بار قاسم‌آباد
عملیات ساخت خیابان گندم‌بار در منطقه قاسم‌آباد مدت زیادی است آغاز شده است اما تلاشی برای تکمیل آن صورت نمی‌گیرد.
این بلوار نقش موثری در ساماندهی ترافیکی منطقه قاسم‌آباد و خارج کردن برخی کوچه‌های این محله از بن‌بست دارد و لازم است برای کاهش تصادفات درون‌محله‌ای، این بلوار هر چه زودتر اجرا شود.
یکی از ساکنان محله

  بی‌توجهی رانندگان اتوبوس به توقف در همه ایستگاه‌ها
نبود ایستگاه اتوبوس در برخی نقاط یزد از‌جمله حومه، باعث شده است برخی رانندگان در تعدادی از ایستگاه‌های طول مسیر، توقف نکنند و در مقابل خواسته شهروندان نیز بی‌اعتنا باشند. خواهشمند است در انتخاب راننده و آموزش مسیر به آنها، توجه ویژه‌ای صورت گیرد.
بخش قابل‌توجهی از این مشکل ناشی از نبود ایستگاه مشخص به‌ویژه در حومه شهر و شهرک‌های جدید از‌جمله شهرک مهرآوران است که راننده‌ها را به‌توقف در ایستگاه ملزم نمی‌کند. مسافران نیز نمی‌دانند کجا برای استفاده از اتوبوس باید توقف کرده و منتظر بمانند. لطفا به ایجاد ایستگاه در حومه شهر نیز توجه کنید.
یک شهروند یزدی

  رسیدگی به زباله‌های مجتمع مسکونی امام علی(ع)
مجتمع مسکونی امام علی (ع) فاز ۲ حدودا با ۴۰۰ واحد مسکونی بدون یک سیستم مناسب زباله‌دان است. قبلا در روبه‌روی مجتمع چند سطل بزرگ زباله وجود داشت که همه ساکنان اطراف و مغازه‌ها نیز زباله‌های خود را در آنجا می‌گذاشتند. اما مدتی است سطل زباله‌ها از سوی شهرداری جمع‌آوری شده است و مردم زباله‌های خود را کنار خیابان می‌ریزند. زباله‌ها با بوی بسیار نامطبوع و حشرات موذی، باعث نارضایتی ساکنان مجتمع و اطراف شده است. لطفا مسئولان به‌ویژه شهرداری به این مساله توجه و به بهترین شکل آن را سازماندهی کنند.
یکی از ساکنان مجتمع

  آلودگی صوتی بلوار شهید قندی
صدایی که ساکنان بلوار شهید قندی از حدود 3  بامداد به دلیل فعالیت خودروهای شهرداری یزد می‌شنوند، قابل‌تحمل نیست. لطفا مسئولان برای رفع این مزاحمت اقدام کنند.
یک شهروند

  رسیدگی اعضای شورای شهر به آب‌بها
اعضای شورای چهارم شهر یزد با افزایش آب‌بها موافقت کردند که به دنبال آب قبوض آب با افزایش قابل‌توجهی به دست مشترکان می‌رسد. مردم یزد منتظر اقدام عملی اعضای شورای جدید شهر یزد و عمل به وعده‌ها درباره حذف بند تبصره‌های قانونی درقبوض آب هستند تا قبوض کاهش پیدا کند. در این شرایط اقتصادی، بسیاری از خانواده‌ها از عهده پرداخت این قبوض برنمی‌آیند.
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code