موضوعات
یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. این ستون صدای شما را مستقیم به اصلاع مسئولان استان میر‌ساند. برای بیان مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 035.37265531(دفتر همشهری یزد) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1396/05/22
  ایجاد مسیرهای دوچرخه در شهر
برخی معابر جدید در حال ساخت، باید به مسیرهای ویژه دوچرخه تجهیز شوند، اما این طرح به‌صورت مکرر در شهر اجرا نشده است. برخی خیابان‌ها این مسیر را دارند اما به دلیل ادامه‌دار نبودن، کارایی چندانی ندارند. چه خوب است که شهرداری مسیر ویژه برای دوچرخه‌سواران تعریف و چند بلوار شهر را به این مسیرهای ویژه مجهز کند.
یکی از علاقه‌مندان به دوچرخه‌سواری  - یزد

  افزایش روشنایی زیرگذر حکیمیان
شهرداری هنوز به نورپردازی و زیباسازی زیرگذر حکیمیان اقدام نکرده است. سال‌هاست چراغ‌هایی بر بدنه این زیرگذر نصب شده، اما هرگز روشن نشده‌اند. روشنایی این زیرگذر حتی در طول روز هم کم و لازم است که شهرداری به افزایش روشنایی آن اقدام کند.
یک شهروند

  افزایش پل‌های عابرپیاده مکانیزه
پلیس راهنمایی‌و‌رانندگی همواره از بروز تصادفات عابران پیاده صحبت می‌کند، اما باید قبول کرد که بخش قابل‌توجهی از این تصادفات ناشی از کمبود پل عابرپیاده مکانیزه است. بسیاری از معابر اصلی شهر، پل کم دارد و شهروندان ناچارند عرض خیابان را طی کنند. همچنین برخی عابران توانایی بالا رفتن از پل‌های غیرمکانیزه با پله‌های غیراستاندارد را ندارند. این پل‌ها زمانی کارایی لازم را خواهند داشت که به افزایش و مکانیزه‌کردن آن‌ها اقدام و سپس با فرهنگسازی، مردم به استفاده از آنها ترغیب شوند.
اسماعیلی

  رسیدگی به پارک‌های درون‌محله‌ای میبد
تعداد پارک‌های درون‌محله‌ای میبد قابل توجه نیست، اما همین تعداد هم حال‌و‌روز خوبی ندارند. شهرداری باید با افزایش روشنایی، تعویض مبلمان، تعویض وسایل بازی کودکان و ساماندهی سرویس‌های بهداشتی به ساماندهی ‌آن‌ها اقدام کند.
امامی از میبدارسال پیام اشتراک 
 
 Security code