موضوعات
یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. این ستون صدای شما را مستقیم به اصلاع مسئولان استان میر‌ساند. برای بیان مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 035.37265531(دفتر همشهری یزد) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1396/05/18
  جمع‌آوری زباله‌های حاشیه بلوار
در ورودی برخی کوچه‌های بلوار فضیلت شاهد انباشت زباله در کنار تیرهای برق هستیم که منجر به انتشار آلودگی در محیط شده و چهره محله را نازیبا کرده است. کاش مسئولان شهرداری در ورودی هر کوچه سطل زباله نصب می‌کردند که این چنین چهره شهر از بین نرود. البته شهروندان هم باید با رعایت برنامه زمان‌بندی جمع‌آوری زباله، از به وجود آمدن چنین صحنه‌هایی جلوگیری کنند.
یکی از ساکنان کوچه آرمان

  تعریض کوچه‌های باریک محله اکبرآباد
برخی کوچه‌های محله اکبرآباد به‌قدری کم‌عرض است که تردد در آنها حتی برای موتورسواران هم دشوار است. این محله بافتی قدیمی دارد، اما ساخت‌وسازهای جدیدی در آن در حال انجام است که به نظر می‌رسد قانونی نیست. قطعا در شرایط امروزی وجود چنین کوچه‌های باریکی منطقی نیست، اما ساخت‌و‌سازها در محل ساختمان‌های قبلی و بدون عقب‌نشینی در حال انجام است و شهرداری هیچ نظارتی بر این تخلفات ندارد.
میرجلیلی-ساکن محله اکبرآباد

  کمبود سالن ورزشی در مهدی آباد
مهدی آباد یکی از محله‌های قدیمی شهر یزد است که از داشتن فضاهای تفریحی و فرهنگی مانند سالن ورزشی  و پارک درون محله‌ای محروم است اما شاهد ایجاد مراکز دیگری از جمله کانون اصلاح و تربیت در این محله هستیم و مدت‌ها بعد از قول مسئولان هنوز این مرکز جابجا نشده است. مردم محله انتظار دارند که مسئولان برای تقویت ابعاد فرهنگی و تربیتی فرزندان این محله نسبت به ایجاد مراکز فرهنگی و تفریحی نیز اقدام کنند و این انتظار دور از انصاف نیست. لطفا به این نیازها توجه کنید.
یکی از اهالی

  راه اندازی فرهنگسرای بهمن
فرهنگسرای بهمن مدت‌هاست که در حال ساخت است اما هنوز کار آن تمام نشده است. تعداد فرهنگسراها در شهر بسیار محدود است و به ویژه فرهنگسرای بهمن که در منطقه محروم شهر در حال ساخت است باید زودتر از این زمان‌ها به پایان رسیده و مورد بهره‌برداری اهالی محروم این منطقه قرار گیرد اما اهتمام جدی برای تکمیل ان دیده نمی‌شود.
محمدیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code