موضوعات
یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. این ستون صدای شما را مستقیم به اصلاع مسئولان استان میر‌ساند. برای بیان مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 035.37265531(دفتر همشهری یزد) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1396/05/17
  توجه به زیرگذر میدان شهدای محراب
زیباسازی زیرگذرها مدتی است که از سوی شهرداری آغاز شده است اما زیرگذر شهدای محراب از ابتدای ساخت تاکنون حتی رنگ‌آمیزی هم نشده است. این زیرگذر در رینگ شهری، مهم و لازم است که مسئولان شهرداری به نقاشی، رنگ‌آمیزی و کاشی‌کاری آن اقدام کنند تا زیباتر شود.
یکی از رانندگان تاکسی شهری

  توجه بیشتر به فضای سبز
شهرداری بخشی از فضای سبز شهر را به صورت قطره‌ای آبیاری می‌کند، اما این روش برای برخی درختان به‌ویژه درختان قدیمی جوابگو نیست و شاهد خشک شدن آنها در اثر کم آبی هستیم. در همین شرایط در زمان آبیاری فضای سبز برخی نقاط شهر، شاهد رها شدن حجم وسیعی از آب در فضای بلوار هستیم. شهر یزد در همین شرایط هم فضای سبز کم دارد و لازم است که مسئولان شهرداری با تلاش بیشتری، از فضای سبز موجود حفاظت کنند. باید به سرکشی از فضای سبز و وضعیت آبیاری آنها اقدام شود تا مشخص شود که کدام بخش از فضای سبز شهر به آب بیشتری نیاز دارد.
یک شهروند

  ایجاد پل عابرپیاده در بلوار جانباز
فضای‌سبز حاشیه‌ای بلوار جانباز مورد استقبال ساکنان حاشیه این بلوار پرترافیک است. سرعت تردد خودروها در این بلوار که در ورودی غربی شهر قرار دارد، بالاست؛ از این رو تردد عرضی از بلوار دردسرساز و حادثه‌ساز خواهد بود. لازم است که در محل اجرای نوار سبز به نصب پل عابرپیاده اقدام شود.
یکی از ساکنان شهرک رزمندگان

  رسیدگی به قبرستان‌های قدیمی شهر
قبرستان‌های قدیمی شهر نیازمند رسیدگی بیشتری هستند. حتی کف‌سازی این قبرستان‌ها مناسب‌سازی نشده و فضای سبز آنها هم بسیار محدود است. با توجه به اینکه هنوز شاهد صدور مجوز دفن در این قبرستان‌ها هستیم، لازم است که به ساماندهی آنها اقدام شود.
رضایی-شهروند

  میدان امام حسین(ع) رسیدگی می‌خواهد
میدان امام حسین(ع) یکی از بزرگ‌ترین میادین شهری است که به‌رغم تبدیل شدن به تقاطع غیرهمسطح، همواره محل استراحت مردم در شب‌های تابستان است و بارها به دلیل تردد عرضی مردم از حاشیه‌ها به سمت میدان، شاهد برخورد آنها با خودروها و بروز حوادث هستیم که ناراحت‌کننده است. مدیران شهری مدت‌هاست که قرار است برای رفع این مشکل تدبیری بیندیشند، اما هنوز طرحی اجرا نشده است و شب‌ها شاهد ازدحام جمعیت در این میدان هستیم. لطفا به این وضعیت رسیدگی کنید.
یک شهروند یزدیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code