موضوعات
یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 035 - 37265531(دفتر همشهری) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1395/07/12
  مهریز؛ قطب گردشگری استان
با توجه به جاذبه‌های طبیعی، مهریز باید تبدیل به قطب گردشگری در مرکز استان و دروازه جنوب شرق کشور می‌شد. اما عده‌ای این شهرستان را به سمت صنعتی شدن سوق داده‌اند که این جفای بزرگی به مردم این دیار است. حیف است که چنارهای سرسبز مهریز را دود و غبار صنایع سیمان و کاشی نابود کند و از بین ببرد؛ درختانی که برای دوباره داشتنش باید صد سالی صبر کرد. خط سبزی که می‌تواند آزاد سازی و به مسیری برای پیاده روی گردشگران و حتی ساکنان مهریز و اهالی شهرهای نزدیک تبدیل شود. از مسئولان تقاضا داریم به این مسئله عنایت بیشتری داشته باشند؛ چراکه توسعه گردشگری استان را در برخواهد داشت.
یکی از بانوان مهریز

  ضرورت رسیدگی به اتوبوس‌های مسیر امام علی(ع)-ترمینال
اتوبوس‌های شهری مسیر امام علی(ع) - ترمینال خیلی دیر می‌رسد و با برنامه رسیدن اتوبوس‌های بین شهری هماهنگ نیستند. زمان زیادی صرف می‌شود تا اتوبوس برسد و من که دانشجو هستم، اغلب وقت زیادی را برای تردد با وسایل نقیله عمومی صرف می‌کنم تا به دانشگاه برسم. از متولیان تقاضا داریم وضعیت اسفبار سیستم حمل و نقل اتوبوسی شهر یزد را سر و سامان دهند.
یک دانشجوی غیر یزدی

  لزوم رسیدگی و توجه به معلولان
یک فرزند معلول جسمی و ذهنی 22 ساله دارم که نیاز به مراقبت دارد. اما مسئولان بهزیستی ما را حمایت نمی‌کنند. فقط ماهی 50 هزار تومان به حساب ما واریز می‌شود. تهیه داروی اعصاب و روان به صورت ماهانه و وسایل بهداشتی بسیار دشوار است. لطفا مسئولان و متولیان توجه ویژه‌ای به این قشر داشته باشند تا مقداری از بار مشکلات از دوش ما برداشته شود.
مادر یک فرد معلول

  پرسنل درمانگاه خاتم الانبیا(ص) به بیماران یزد هم توجه کنند
محوطه درمانگاه خاتم الانبیا (ص) را بیماران غیر بومی پر کرده است که از شهرهای دور و نزدیک آمده‌اند. استان یزد از نظر پزشکی رتبه خوبی دارد به‌طوری‌که از دیگر شهرها نیز به این شهر سفر می‌کنند، جای بسی خوشحالی است اما این‌که در پاره ای از اوقات به بیماران یزدی چندان توجه نمی‌شود کمی ناعادلانه است. گاهی غیربومیان در اولویت قرار می‌گیرند؛ در حالی که باید به همه بیماران چه بومی و چه غیربومی به یک چشم نگریسته شود. لطفا متولیان به این مساله توجه نشان دهند و اقدامات لازم را انجام دهند.
یکی از شهروندان یزدارسال پیام اشتراک 
 
 Security code