موضوعات
یزد

دشمن کانون خانواده را هدف قرار داده است

نویسنده:
امام‌جمعه یزد با بیان اینکه دشمن کانون خانواده در ایران را هدف قرار داده است، گفت: مصونیت‌بخشی جوانان در برابر تهاجم فرهنگی دشمن باید با جدیت بیشتری دنبال شود...
1396/08/24
امام‌جمعه یزد با بیان اینکه دشمن کانون خانواده در ایران را هدف قرار داده است، گفت: مصونیت‌بخشی جوانان در برابر تهاجم فرهنگی دشمن باید با جدیت بیشتری دنبال شود.
به گزارش ایسنا، آیت‌الله «محمدرضا ناصری‌یزدی»، در جمع مسئولان بسیج بنیاد شهید تعدادی از استان‌های کشور، با اشاره به اینکه بسیج یک نیروی مردمی، تقویت‌کننده انقلاب، نگهدارنده و بازدارنده نسبت به هجوم‌ دشمن است، اظهار کرد: لازم است که بسیج تقویت‌کننده و هر آن نسبت به منویات اسلام، امام‌خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در حرکت باشد و روحیه، مفاهیم و حقیقت انقلاب را برای مردم بازگو کند.
وی با بیان اینکه تحقق اهداف رفتاری بسیج به دو شیوه امکان‌پذیر است، افزود: یکی در رفتار و کردار امکان‌پذیر می‌شود که تبلیغ عملی است و دیگری هم در گفتار و کردار است.
امام‌جمعه یزد یکی از اصلی‌ترین حرکات دشمنان علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی را تهاجم‌فرهنگی و دینی دانست و بیان کرد: باید در برابر تحرکات و توطئه‌های دشمنان، آمادگی لازم را داشته باشیم و عملیات دفعی و رفعی را برای مصونیت دادن به جوانان و نوجوانان و رفع نتایج توطئه‌های صورت‌گرفته، انجام دهیم.
ناصری یزدی گفت: کانون خانواده یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که دشمنان اسلام مورد هدف قرار داده‌اند. لازم است که ما هم در‌راستای تقویت هرچه بیشتر بنیان خانواده تلاش کنیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان تصریح کرد: باید سعی کنیم مصونیت لازم در ارتباط با این تحرکات دشمنان را به جوانان و نوجوانان ایرانی بدهیم و از ایجاد تزلزل در بنیان خانواده توسط برنامه‌های ضد فرهنگی دشمنان جلوگیری کنیم.
این مقام‌مسئول بر ضرورت تقویت روحیه انقلابی در بین افراد جامعه تاکید کرد و گفت: روحیه انقلابی و جهادی در همه بخش‌‌های جامعه اسلامی ایران از مهم‌ترین مسائل به حساب می‌آید و لازم است این روحیه در بین افراد مختلف وجود داشته باشد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code