موضوعات
یزد

تمرکز شورای شهر یزد بر انتخاب شهردار

نویسنده:
فرآیند انتخاب شایسته‌ترین فرد به‌عنوان شهردار یزد، در فضایی مملو از همدلی و فارغ از شتاب‌زدگی در جریان است...
1396/05/22
فرآیند انتخاب شایسته‌ترین فرد به‌عنوان شهردار یزد، در فضایی مملو از همدلی و فارغ از شتاب‌زدگی در جریان است.
به گزارش همشهری، به‌منظور تکمیل فهرست گزینه‌های نهایی برای انتخاب شهردار یزد و همین‌طور معارفه و شناخت بیشتر طرفین از یکدیگر، عصر جمعه (20 مرداد) جلسه‌ای با حضور تمامی اعضای منتخب و «کاظم جمالی‌نژاد»، شهردار فعلی اصفهان، در یزد برگزار شد.
در این جلسه، جمالی‌نژاد با دیدگاه‌ها و نظرات منتخبان مردم درخصوص شهر یزد، کم و کیف اداره، پیشرفت آن و قابلیت‌ها و محدودیت‌هایش بیشتر آشنا شد.
 وی در ادامه به معرفی خود و سوابق کاری‌اش پرداخت و به ارائه راهکارهای عمومی توفیق شهرداری‌ها در کشور و فرصت‌ها و تهدیدها این مسیر اشاره کرد. در انتها نیز حاضران در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری به بحث و گفت‌وگو پرداختند.
نهایتاً مقرر شد وی برنامه‌های خود را برای طرح و بررسی، ظرف چند روز آینده، به شورا ارائه کند.
حضور جمالی‌نژاد در یزد، پیرو سفر برخی اعضا به اصفهان و بازدید از فعالیت‌های شهرداری اصفهان و جلسه با وی صورت گرفت و با توجه به غیبت برخی از اعضا در آن سفر، این جلسه با هدف آشنایی تکمیلی سایران و همین‌طور شناخت بهتر یزد توسط شهردار کنونی اصفهان برگزار شد.
منتخبان شورای پنجم بر این امر واقفند که انتخاب شهردار از مهم‌ترین وظایف محوله شوراهاست که می‌تواند برکات یا لطمات فراوانی برای شهر به همراه داشته باشد. این امر خطیر نیازمند طمأنینه، صبوری و بررسی ابعاد مختلف موضوع در فضایی آرام و به‌دور از هرگونه شتابزدگی و هیجان‌زدگی است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code